Car Audio V40 - głośniki 16'

Rozmowy o elektronicznych gadżetach
Regulamin forum
Zakładając nowy temat proszę dokładnie opisać auto podając model, rocznik i silnik używając nawiasów [ ]
Format:
[V40 T4 99r] montaż MBC
[S40 B4184S 2003] Wahacze przód
[V40 all] Ogrzewanie tylnej szyby
Awatar użytkownika
twinspark
Debeściak
Posty: 235
Rejestracja: 17 kwie 2016, o 18:43
Model: v40
Silnik: B4194T
moc: 200KM
Rocznik: 1998
Skąd jesteś?: Krakow
imię: Bartek

Re: Car Audio V40 - głośniki 16'

Post autor: twinspark » 21 lut 2017, o 10:58

darecki666 pisze:Tweetery zamontuj na słupkach to da ci maxymalnir najlepszy efekt w porównaniu do innych miejsc. Wtedy scena będzie maksymalnie szeroko. Fakt jest wiexej pracy przy tym ale warto
Nie bardzo, głośniki powinny mieć jak najmniejszą różnicę odległości od głowy. Słupki czy deska da podobny efekt. Wycelowane w szybę dodatkowo będą się odbijać i można je celować żeby regulować scenę.
cemoedition pisze:Podobno się tam zmieszczą, ale nie ma do czego ich przymocować. Znów tak twierdzą kolesie z CarAudioSerwis i doradzają, że zamontują je na zewnątrz na maskownicy...
Śmierdzące lenie. U siebie wyciąłem fabryczne tweetery z plastiku mocującego, zrobiłem otwór na wymiar i wcisnąłem tweetery w obudowach regulowanych. Pewnie mieli zamiar puścić kable po wierzchu i przykleić na maskownice na chama.
Równie dobrze można tam dociąć kawałek MDFu, sklejki albo plastiku, dorobić mocowania z blaszki i przykręcić na wkręty do deski pod maskownicę. Miejsca pod maskownicą jest od cholery, pod górne głośniki spokojnie wejdą też np. zwrotnice.

Awatar użytkownika
darecki666
Debeściak
Posty: 118
Rejestracja: 16 gru 2016, o 08:36
Model: V40
Silnik: B4164S2
moc: 109
Rocznik: 2000
Skąd jesteś?: Chelm
imię: Darek

Re: Car Audio V40 - głośniki 16'

Post autor: darecki666 » 6 kwie 2017, o 21:00

"Nie bardzo, głośniki powinny mieć jak najmniejszą różnicę odległości od głowy. Słupki czy deska da podobny efekt. Wycelowane w szybę dodatkowo będą się odbijać i można je celować żeby regulować scen"

Mógłbyś rozwinąć tą myśl bo mnie to bardzo zaciekawiło.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car audio ,GPS, CB, Antyradary”