Teraz jest 17 sie 2017, o 08:54

Strefa czasowa: UTC + 1

Regulamin działu

1. Zakładając nowy temat proszę dokładnie opisać podając model, rocznik i silnik używając nawiasów.
Przykład: [V40 T4 99r] montaż MBC

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 sie 2017, o 21:09 
Turysta

Model: v40
Silnik: B4184S2
moc: 122 km
Rocznik: 2002
Skąd jesteś?: Stargard
imię: Michal
Otwierałem maskę jak na filmiku. Drut musi być bardzo sztywny bo nie jest łatwo popchnąć ten trzpień. Grilla nie połamałem - za to wygiął się trochę zamek. Zamiast nowej linki maski proponuję nasmarować stary zamek i kupić rowerową 1,8 metra 1,2mm średnicy, przełożyć przez stary pancerz. Jako, że ta linka będzie tylko z jednej strony zarobiona - to proponuję zarobienie dać od strony zamka (plus jakaś podkładka gdyby końcówka była za mała) - a od dźwigni pokombinować. Ja u siebie gołą linkę przy dźwigni, po ustaleniu napięcia, zawijałem przez otwór gdzie orginalnie powinna wejść "beczka" tyle razy ile się dało. Maska się otwiera - a w razie jak powstanie jakiś luz to od kabiny można zawsze pociągnąć linkę kombinerkami. Koszt linki to 3 zł a koszt nowej linki w pancerzu to 100zł.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1