20 postów nowicjusza

Masz problem? Wyżal się.
Awatar użytkownika
Raptus
Administrator
Posty: 6209
Rejestracja: 15 sie 2013, o 14:21
Model: V40/V70
Silnik: 1.9 T4/2.3 T5
moc: 200/250
Rocznik: 1998
wiek: 42
Skąd jesteś?: Lazy
imię: Rafal

Re: 20 postów nowicjusza

Post autor: Raptus » 16 sie 2017, o 03:26

Szybciej i taniej pewnie będziesz miał w ASO

Awatar użytkownika
Remster
Volvo Fan
Posty: 863
Rejestracja: 2 lis 2016, o 17:03
Model: v40
Silnik: 1.8
moc: 122
Rocznik: 2002
wiek: 34
Skąd jesteś?: Lodz
imię: Lukasz

Re: 20 postów nowicjusza

Post autor: Remster » 16 sie 2017, o 06:21

Na pewno jest to pewnego rodzaju problem z tymi 20 postami ale jak komuś zależy i chce to można je nabić w normalny sposób i korzystać w pełni z forum.
Bez ograniczenia 20 postów każdy by mógł się logować i dla zabawy zaśmiecić forum spamem itd. a później usuwanie takiego czegoś trochę zajmuje

Awatar użytkownika
qdlaty
Moderator
Posty: 9095
Rejestracja: 29 cze 2013, o 20:40
Model: Peugeot 508
Silnik: 2.0 HDI
moc: 180 KM
Rocznik: 2017
wiek: 36
Skąd jesteś?: Siewierz
imię: Mateusz
Lokalizacja: Siewierz

Re: 20 postów nowicjusza

Post autor: qdlaty » 16 sie 2017, o 12:50

Remster pisze:Na pewno jest to pewnego rodzaju problem z tymi 20 postami ale jak komuś zależy i chce to można je nabić w normalny sposób i korzystać w pełni z forum.
Bez ograniczenia 20 postów każdy by mógł się logować i dla zabawy zaśmiecić forum spamem itd. a później usuwanie takiego czegoś trochę zajmuje
Czasami, tak się właśnie dzieje nawet z ograniczeniem

Nie ma co płakać o te 20 postów. W życiu nie ma nic za free, ktoś poświęcił wiele swojego czasu żeby opracować poradniki, poświęć więc chwilę swojego, żeby nas poznać, pokazać czym śmigasz, jak idą zmiany w Twoim aucie, a dostęp dostaniesz jak na tacy.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Polub nas na facebooku - Forum Volvo S40 V40 i pokrewnych

Awatar użytkownika
bully
Volvo Fan
Posty: 2058
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 12:42
Model: V40
Silnik: B4184S
moc: 115KM
Rocznik: 1999
wiek: 34
Skąd jesteś?: Gora_Kalwaria
imię: Lukasz
Kontakt:

Re: 20 postów nowicjusza

Post autor: bully » 16 sie 2017, o 13:16

mentis89 pisze:Grego5, nie zgodzę się z tym że nikt nie narzekał.
Yaro, może nie się jeszcze czym chwalić, może trzeba zrobić jeszcze parę rzeczy przy aucie zanim pójdą fotki? ale żeby je zrobić warto wiedzieć jak, a przydatne info jest na zamkniętej części.
RIPPER, może w tym tłumaczeniu z pozycjonowaniem jest jakiś sens, ale moim zdaniem wiele osób jak zobaczy taką przeszkodę, która faktycznie w dłuższym okresie nie jest problemem, ale najczęściej jest tak, że potrzebujemy szybkiej rady, więc zaczną jej szukać gdzie indziej
Widzisz takie jest życie, ale masz kilka wyjść:
1. Płakać dalej, że życie jest nie fair, bo nikt nie wita z czerwonym dywanem gdy jaśnie pan chce auto naprawić.
2. Złapać za klucze i sam naprawić samochód bez poradników.
3. Dostosować się i napisać coś od siebie x20.

Co byś nie wybrał, życzę powodzenia i mniej roszczeniowości.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
RIPPER
Administrator
Posty: 6836
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 11:03
Model: V40
Silnik: 1.9 T4
moc: 200+
Rocznik: 1997
wiek: 37
Skąd jesteś?: Krakow
imię: Wojtek
Lokalizacja: Kraków

Re: 20 postów nowicjusza

Post autor: RIPPER » 16 sie 2017, o 21:51

Jak widać temat jest popularny na 2 strony 160 wyświetleń czyli sporo ,, widać że dużo nowych ludzi to przeczytało i nikt nie zapłakał ...

także pisać z sensem a temat jakożkolwiek do zamknięcia niech pozostanie otwarty po wsze czasy by każdy niezadowolony mógł wyrazić swoje niezadowolenie z tego Faktu Pozdrawiam
Pomiary AFR i strojenie LPG z AFR-Strojenie LPG i inne porady
V40-1.9 T4 -wałki z 2.0 N/A-Filtr 1000ccm-Down pipe 3 cale-CAT-magnaflow-pompa -hamulcowa 1 cal -Xenon 6000 K

Awatar użytkownika
Draxido
Debeściak
Posty: 382
Rejestracja: 14 mar 2017, o 17:42
Model: V40/S60
Silnik: 2,0T/2.3T5
moc: 200/250
Rocznik: 2002
wiek: 24
Skąd jesteś?: Pilawa
imię: Jan
Kontakt:

Re: 20 postów nowicjusza

Post autor: Draxido » 25 sie 2017, o 00:28

Ja dzięki temu że mi wyskoczył błąd poduszek i silnika i pisałem o pomoc na fb odezwał się do mnie Yaro że ma Vide i jak chce to mogę wpadać. Pojechałem trochę pogadaliśmy zaprosił mnie na forum popatrzylem na te wszystkie posty tzw. GALERIE np użytkownik Eli, Yaro, Raptusek, Truboni itd zainspirowało mnie do działania przy swoim volvo. Tu są naprawdę ludzie z pasją którzy dbają o te samochody. Może te 20 postów dla niektórych jest dużo, ale wiem na własnym przykładzie że jak się stworzy galerię i udziela w innych to moment minie te 20 postów i wtedy ma się dostęp do poradników przy których tworzeniu jest dużo roboty.
Ja mu w gaz a On zgasł!
FanPage mojego Volvo zachęcam do polubienia https://www.facebook.com/VolvobyDraxido

Awatar użytkownika
qdlaty
Moderator
Posty: 9095
Rejestracja: 29 cze 2013, o 20:40
Model: Peugeot 508
Silnik: 2.0 HDI
moc: 180 KM
Rocznik: 2017
wiek: 36
Skąd jesteś?: Siewierz
imię: Mateusz
Lokalizacja: Siewierz

Re: 20 postów nowicjusza

Post autor: qdlaty » 25 sie 2017, o 09:31

Draxido pisze:Ja dzięki temu że mi wyskoczył błąd poduszek i silnika i pisałem o pomoc na fb odezwał się do mnie Yaro że ma Vide i jak chce to mogę wpadać. Pojechałem trochę pogadaliśmy zaprosił mnie na forum popatrzylem na te wszystkie posty tzw. GALERIE np użytkownik Eli, Yaro, Raptusek, Truboni itd zainspirowało mnie do działania przy swoim volvo. Tu są naprawdę ludzie z pasją którzy dbają o te samochody. Może te 20 postów dla niektórych jest dużo, ale wiem na własnym przykładzie że jak się stworzy galerię i udziela w innych to moment minie te 20 postów i wtedy ma się dostęp do poradników przy których tworzeniu jest dużo roboty.
Śmiało można Cię podawać za przykład :)

Fajnie, że dołączyłeś do naszego grona ;)

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Polub nas na facebooku - Forum Volvo S40 V40 i pokrewnych

Zablokowany

Wróć do „Ściana płaczu”