Praca.Praca

Awatar użytkownika
king
Debeściak
Posty: 140
Rejestracja: 9 lut 2014, o 22:19
Model: v40
Silnik: 1,9TD
Rocznik: 2003
Skąd jesteś?: ...Stąd
imię: Edward

Praca.Praca

Post autor: king » 20 mar 2014, o 20:25

Chce opisać swoją mała przygodę z pracodawcą , który chciał mieć pracownika,inteligentnego,kulturalnego itp...
Kilka dni temu ten że pracodawca ogłosił się na tablicy że poszukuje pracownika na kierowce, czyli umowa o pracę i 6 godzin pracy dziennie,oczywiście wysłałem mu swoje CV, i czekałem na odpowiedź,odziwo dostałęm od niego e-meila , treść publikuje ponieżej

Dziękuję za odpowiedź na ogłoszenie.
Panie Pawle, chętnie zatrudnię Pana na stanowisko kierowcy.
Na chwilę obecną mogę zaoferować podpisanie umowy o pracę, początkowo na okres próbny jednego miesiąca.
Poniżej sporządziłem wzór proponowanej przeze mnie umowy zawierający wszelkie szczegóły wynagrodzenia i zatrudnienia.

Aby zaznajomić się z umową należy w poniższym adresie wstawić kropkę w miejsce znaku równości (=).

tu podaje adres strony....

Jeżeli odpowiadają Panu warunki zawarte w umowie proszę o kontakt, w celu ustalenia terminu osobistego spotkania i dopełnienia formalności.
Oczekuję na konkretną odpowiedź.


Z poważaniem.
Artur.

Jak myślicie czy to ściema , czy może to prawda, swoją drogą zastanawia mnie to że mógł zadzwonić do mnie, a nie oferuje mi żebym jakąś umowę przeczytał, która nawet nie da się zalogowac na stronke

Awatar użytkownika
Extradd
Administrator
Posty: 5489
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 19:36
Model: 1.9T
Silnik: B4194T
moc: 224KM
Rocznik: 1999
wiek: 7
Skąd jesteś?: Poland
imię: DD
Kontakt:

Re: Praca.Praca

Post autor: Extradd » 20 mar 2014, o 20:53

Umowę musisz fizycznie przeczytać, jak nie masz do niej wglądu to wal do niego z tym problemem.
Obrazek

Polub nas na facebooku- Forum Volvo S40 V40 i pokrewnych

Dołącz do nas na Motostat.pl oraz na Google+

Awatar użytkownika
king
Debeściak
Posty: 140
Rejestracja: 9 lut 2014, o 22:19
Model: v40
Silnik: 1,9TD
Rocznik: 2003
Skąd jesteś?: ...Stąd
imię: Edward

Re: Praca.Praca

Post autor: king » 20 mar 2014, o 21:25

Extradd pisze:Umowę musisz fizycznie przeczytać, jak nie masz do niej wglądu to wal do niego z tym problemem.
wg mnie to jakiś oszust, który pracodawca umieszcza umowe o pracę w necie , a jak juz by chciał wysłać mi umowę zebym się zapoznal , to mógł wysłać to w formie załącznika, a nie żebym wchodził na jakieś stronę i tam ściagal to,

Awatar użytkownika
quartz
Debeściak
Posty: 311
Rejestracja: 4 lut 2014, o 16:20
Model: v40
Silnik: 1,9TD 90 KM
Rocznik: 1997
Skąd jesteś?: Janów Lubelski
imię: Rafal

Re: Praca.Praca

Post autor: quartz » 20 mar 2014, o 23:51

no dokładnie...po za tym, ja sam mimo młodego dość wieku mam za sobą 11 miejsc pracy i co z tym się wiążę, masę doświadczeń z poszukiwaniami....nie słyszałem jeszcze żeby ewentualny pracodawca odpowiadał na cv mailem a nie telefonicznie...

sikor8
Volvo Fan
Posty: 994
Rejestracja: 2 lut 2014, o 18:47
Model: V40
Silnik: 1.9DI (D4192T2)
moc: 95KM (70KW)
Rocznik: 1999
wiek: 23
Skąd jesteś?: Tsp/Lbn
imię: Grzesiek

Re: Praca.Praca

Post autor: sikor8 » 20 mar 2014, o 23:55

co tutaj śmierdzi z tą ofertą ... ;/
Obrazek
Obrazek

Zapraszam do mojej galerii!Obrazek

_________________
MODY:
- Egr OFF
W planach:
- Wtryski AFN
- MBC
- Wycięcie kata

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim i o niczym.”