Zapraszam na spot przeciwników islamizacji Polski

NoViK
Moderator
Posty: 5873
Rejestracja: 4 gru 2013, o 18:04
Model: V40/ c70/ V40
Silnik: B4194T/B5254T/B4194T
moc: 200 KM/193KM/200KM
Rocznik: 1999
wiek: 26
Skąd jesteś?: Bialystok
imię: Mariusz

Re: Zapraszam na spot przeciwników islamizacji Polski

Post autor: NoViK » 26 wrz 2015, o 07:43

Wystarczy wyłączyć tv i zacząć szukać niezależnych portali informacyjnych. Nikogo do niczego nie będę przekonywał na sile bo każdy ma swój rozum, o ile TVN nie wypral go. A pozostając biernym proszę nie narzekać jak idioci ponownie wybiorą PO. To jest najgorsza postawa. Tacy ludzie moim zdaniem nie mają prawa narzekać na to co się dzieje w państwie. Dajcie szanse młodym pokoleniom, zaufajcie, a nie z góry od razu założenia że wszystko będzie takie jak przed wyborami. Z mojej strony koniec, bo nie chce rozpętać burzy na forum. Racjonalnie myślących zapraszam w październiku na wybory.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
bully
Volvo Fan
Posty: 2058
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 12:42
Model: V40
Silnik: B4184S
moc: 115KM
Rocznik: 1999
wiek: 34
Skąd jesteś?: Gora_Kalwaria
imię: Lukasz
Kontakt:

Re: Zapraszam na spot przeciwników islamizacji Polski

Post autor: bully » 26 wrz 2015, o 08:54

Yaro pisze:Uu... Znowu w politykę idziecie. Jak znam życie nic z tego dobrego nie wyniknie. (...)
Możliwe... no dobra wiem, że masz rację!
RIPPER pisze: ja patrzę na biedę i wyzysk w Polsce za co odpowiedzialny jest rząd rządzący przez ostatnich 8 lat a Pis rządził przez 2 lata i to starał się rozwalać stare ukłądy od okrągłego stołu i się przejechał bo sitwa jak widać do dziś siedzi i ma się dobrze wiec nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora

jak mam być szczery to chciał bym też 8 lat np Pisu i kukiza z domieszką jakieś Narodowców ale rozsądnych bo za długo jesteśmy nasączani propagandową TV
Tu się nie zgodzę! Za biedę w Polsce odpowiedzialne są rządy od 25 lat! Niestety i PiS też. Podczas rządów zajęci byli kontrolą współkoalicjantów, rozdawnictwem, działaniem zgodnie z zasadą "to jest złe, rozwalmy to - a potem zobaczymy co będzie" (patrz WSI, które należało rozmontować, ale nie tak!). A przypomnę, że żądzili przez 2 lata na własne życzenie, bo mogli 4.

Twoje marzenie się zapewne spełni, bo obecnie jest sytuacja odwrotna niż 8 lat temu. Wtedy PO wygrało słabością PiS, teraz PiS wygra słabością PO. Smutne to co powiem (dla mnie bo nie lubie PiS), ale dla Polski lepiej jak by PiS rządziło samodzielnie, bez przystawek którymi by się zajmowali, zamiast zap#$%%lać dla dobra kraju.
NoViK pisze:Wystarczy wyłączyć tv i zacząć szukać niezależnych portali informacyjnych. Nikogo do niczego nie będę przekonywał na sile bo każdy ma swój rozum, o ile TVN nie wypral go. A pozostając biernym proszę nie narzekać jak idioci ponownie wybiorą PO. To jest najgorsza postawa. Tacy ludzie moim zdaniem nie mają prawa narzekać na to co się dzieje w państwie. Dajcie szanse młodym pokoleniom, zaufajcie, a nie z góry od razu założenia że wszystko będzie takie jak przed wyborami. Z mojej strony koniec, bo nie chce rozpętać burzy na forum. Racjonalnie myślących zapraszam w październiku na wybory.
Widzisz problem w tym, że może i są niezależne media (w tym i portale informacyjne), ale nie ma bezstronnych mediów! Uwierz mi przez 8 lat pracowałem w monitoringu mediów, oglądałem to gówno dzień w dzień, od 2012 kiedy przestałem tam pracować nie oglądam Wiadomości, Faktów itp. WSZYSTKIE SĄ STRONNICZE! czasem posłucham wiadomości w radio, ale też jest to papka skrojona na miarę ćwierćmuzga który łyknie wszystko. Uwielbiam to utyskiwanie na TVN, nie to żeby to było bezstronne ale wszystkie media robią to samo tylko niektóre w drugą stronę - o tym utyskiwacze już siedzą cicho - kto tu ma wyprany mózg? Jednych prał TVN innych, prało TVP, innych Republika, jeszcze innych Rydzyk - jeden czort.
Dlatego w tym się z tobą zgodzę - lepiej wyłączyć TV i dać se z nimi spokój!
A ja ci powiem, że dla mnie idioci to ci co mówią "jak nie głosowałeś to nie masz prawa narzekać", chociaż nie to nie idioci to cwane liski właśnie wyprane przez media. Bo dla mnie brzmi to jak "jak nie paliłeś to nie masz prawa oceniać czy to złe czy dobre", "Jak nie brałeś udziału w gwałceniu Zykfrydy, to nie masz prawa oceniać tych co gwałcili", "Skoro nie dawałeś cegiełki na Stocznię Gdańską, nie masz prawa pytać na co przebimbałem tą kasę".
Płacę podatki, przestrzegam prawa, wszystko co robię staram się robić jak najlepiej, nie oszukuje ludzi, nie robie ich w ciula, szanuje innego Polaka choć z nim się nie zgadzam (w tym Prezydenta) - TAK MAM PRAWO OCENIAĆ TYCH KTÓRZY RZĄDZĄ I NISZCZĄ MÓJ KRAJ KTÓRY JA MOJĄ POSTAWĄ BUDUJE! MAM TEŻ PRAWO NIE PRZYKŁADAĆ RĘKI DO WYBORÓW TYCH IMBECYLI!

O to też chodzi NoWiK, że nie ma nowego pokolenia, nie ma młodych - to wszystko są te same stare capy z 91 młodymi przydupasami. Chyba że mówisz o brunatnych - sory ale tych młodych to lepiej, żeby nie było. Kretynom z gównem pod czapką nigdy nie zaufam. (takie mam o nich zdanie, choć szanuje ich jako namiastkę patriotów).

W sumie masz rację - ja też lepiej już skończe.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
qdlaty
Moderator
Posty: 9095
Rejestracja: 29 cze 2013, o 20:40
Model: Peugeot 508
Silnik: 2.0 HDI
moc: 180 KM
Rocznik: 2017
wiek: 36
Skąd jesteś?: Siewierz
imię: Mateusz
Lokalizacja: Siewierz

Re: Zapraszam na spot przeciwników islamizacji Polski

Post autor: qdlaty » 26 wrz 2015, o 10:37

Nie będzie lepiej niestety, kogo byśmy nie wybrali, to zawsze wdepniemy w kupę. Ja się przyznaje w pierwszej turze nie głosowałem, w drugiej głosowałem na bronka. Niestety dla mnie wygrał kaczor, znaczy duda, ale to prawie jedna osoba, każdy o tym dobrze wie, ale nie każdy kto na nich głosował się do tego przyzna. Powiej jedno, jak wygra pis, to nie zdziwię się jak nagle wróci cenzura, ktoś rozpęta wojnę i będziemy mieć pozamiatane. Jedyne na co mialem nadzieję, że będzie lepiej za ich rządów, to że nie wpuszczą obcych do polski, ale juz powoli przestaję w to wierzyć.
Dziękuję zatem za takiego prezydenta który miał być prezydentem wszystkich Polaków, a oczernia kraj na wyjazdach zagranicznych. Niestety nie dorósł do tego żeby być prezydentem.

Temat bardzo grząski, ale mam nadzieje, że nie będzie kłótni większym miedzy nami z tego powodu ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Polub nas na facebooku - Forum Volvo S40 V40 i pokrewnych

Awatar użytkownika
RIPPER
Administrator
Posty: 6836
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 11:03
Model: V40
Silnik: 1.9 T4
moc: 200+
Rocznik: 1997
wiek: 37
Skąd jesteś?: Krakow
imię: Wojtek
Lokalizacja: Kraków

Re: Zapraszam na spot przeciwników islamizacji Polski

Post autor: RIPPER » 26 wrz 2015, o 10:41

Dla tego myślę nad zamknięciem tego tematu ? kto jest ZA
Pomiary AFR i strojenie LPG z AFR-Strojenie LPG i inne porady
V40-1.9 T4 -wałki z 2.0 N/A-Filtr 1000ccm-Down pipe 3 cale-CAT-magnaflow-pompa -hamulcowa 1 cal -Xenon 6000 K

Awatar użytkownika
Raptus
Administrator
Posty: 6210
Rejestracja: 15 sie 2013, o 14:21
Model: V40/V70
Silnik: 1.9 T4/2.3 T5
moc: 200/250
Rocznik: 1998
wiek: 42
Skąd jesteś?: Lazy
imię: Rafal

Re: Zapraszam na spot przeciwników islamizacji Polski

Post autor: Raptus » 26 wrz 2015, o 11:02

RIPPER pisze:Dla tego myślę nad zamknięciem tego tematu ? kto jest ZA
lepiej zająć się Rodziną no i Łosiem :suncool


jestem ZA

rych33
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2015, o 17:25
Model: S40
Silnik: D4204T
moc: 136 KM
Rocznik: 2007
Skąd jesteś?: Szczecin
imię: Ryszard

Re: Zapraszam na spot przeciwników islamizacji Polski

Post autor: rych33 » 26 wrz 2015, o 11:08

Jestem za. Co ten wątek tu jeszcze robi na forum ?

Awatar użytkownika
qdlaty
Moderator
Posty: 9095
Rejestracja: 29 cze 2013, o 20:40
Model: Peugeot 508
Silnik: 2.0 HDI
moc: 180 KM
Rocznik: 2017
wiek: 36
Skąd jesteś?: Siewierz
imię: Mateusz
Lokalizacja: Siewierz

Re: Zapraszam na spot przeciwników islamizacji Polski

Post autor: qdlaty » 26 wrz 2015, o 11:17

Trzy razy tak, zamykam temat.
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Polub nas na facebooku - Forum Volvo S40 V40 i pokrewnych

Awatar użytkownika
Extradd
Administrator
Posty: 5489
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 19:36
Model: 1.9T
Silnik: B4194T
moc: 224KM
Rocznik: 1999
wiek: 7
Skąd jesteś?: Poland
imię: DD
Kontakt:

Re: Zapraszam na spot przeciwników islamizacji Polski

Post autor: Extradd » 27 wrz 2015, o 05:55

Przez kraj przeszły manifestacje przeciwko imigrantom

[youtube]https://www.youtube.com/watch?t=265&v=rs67hMa6op0[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?t=121&v=7q8u7c0C2BA[/youtube]
Obrazek

Polub nas na facebooku- Forum Volvo S40 V40 i pokrewnych

Dołącz do nas na Motostat.pl oraz na Google+

Zablokowany

Wróć do „Kącik prasowy”