v50 :D

Pytania i porady przed zakupem samochodu
Awatar użytkownika
mafiaa
Debeściak
Posty: 203
Rejestracja: 14 gru 2016, o 21:33
Model: v40
Silnik: 1.7
moc: 115
Rocznik: 1998
Skąd jesteś?: Lubin
imię: konrad

Re: v50 :D

Post autor: mafiaa » 13 lut 2017, o 12:37

z DPF euro4 spełnia o ile się nie mylę... tylko co do tych norm itd w na świecie nigdy nie będzie eko aut bo jak u nas elektrownie węglowe są... poza tym wszystko pójdzie do Chin i z tamtad trzeba to później przywieść złożone utylizacja itd... to jest błędne koło ktoś sobie wymyślił kasę trzepie a zieloni skaczą dla niego jak małpy po drzewach ^^ tak samo globalne ocieplenie spowodowane emisja CO2 a to gówno prawda nikt tego nie udowodnił że CO2 ma jakiś wpływ na ocieplenie. A co do przeciętnego Kowalskiego ja od 7 lat robię za najniższą krajową niestety... ale powiem wam że to co PO zrobiło z zakładami pracy chronionej to się w głowie nie mieści robienie w bambuko jak się da. A teraz PiS się za to wziął i już płaczą bo za godziny nocne muszą płacić... ciekawe kiedy spowrotem zaczną płacić za soboty niedziele i święta. Do tej pory robiłem bez żadnych bonusów
Obrazek

Awatar użytkownika
mafiaa
Debeściak
Posty: 203
Rejestracja: 14 gru 2016, o 21:33
Model: v40
Silnik: 1.7
moc: 115
Rocznik: 1998
Skąd jesteś?: Lubin
imię: konrad

Re: v50 :D

Post autor: mafiaa » 13 lut 2017, o 19:22

a wracając do tematu interesuje mnie jeszcze skoda superb i właśnie BMW E46 2.0 TDI tylko jeździłem ta Bunia to mało miejsca ma trochę i wgl taka zabudowana ze jakbym klaustrofobie jaka dostal. Tylko frajda z jazdy jest niesamowita
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zanim kupisz Volvo”