Problem z radiem HU-1205 oraz głośnikami .

Rozmowy o elektronicznych gadżetach
Regulamin forum
Zakładając nowy temat proszę dokładnie opisać auto podając model, rocznik i silnik używając nawiasów [ ]
Format:
[V40 T4 99r] montaż MBC
[S40 B4184S 2003] Wahacze przód
[V40 all] Ogrzewanie tylnej szyby
Awatar użytkownika
Habzik
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 20 lis 2016, o 17:37
Model: V40
Silnik: B4204T
moc: 200KM
Rocznik: 2001
Skąd jesteś?: Zamosc
imię: Pawel

Problem z radiem HU-1205 oraz głośnikami .

Post autor: Habzik » 25 lis 2016, o 16:22

Witam , tak jak w temacie mam problem z radiem HU1205 a dokładnie chodzi o to że radio gra ale wyświetlacz jest martwy ( czarny) a od czasu do czasu ożywa i działa wszystko pięknie po czym gdy go wyłączę i włączę gra muzyka a wyświetlacz znów jest czarny, dodam że inne podświetlenia typu gałki i przyciski świecą się wtedy normalnie tylko wyświetlacz bawi się w ciociu babkę ;(..Co może być z nim nie tak??

Sprawa głośników wygląda następująco przedni prawy głośnik nie gra więc wyciągnąłem kratkę i widzę że głośnik jest przytwierdzony na nity!!!!! Czy tak było w originale?? i jak mam zabrać się do tego głośnika aby go wymienić??

Dzięki z góry za odp PS: jeśli by ktoś był z okolic Lublina i miałby na sprzedaż głośniki lub subwoofer oryginalny napisz do mnie pw.

Obrazek

Obrazek

huntingspawn
Debeściak
Posty: 468
Rejestracja: 22 wrz 2016, o 16:57
Model: v40
Silnik: 2.0
moc: 140KM
Rocznik: 1996
wiek: 33
Skąd jesteś?: Ostojow
imię: Bartek

Re: Problem z radiem HU-1205 oraz głośnikami .

Post autor: huntingspawn » 25 lis 2016, o 22:07

Wyjmij radio i sprawdź kostki, może coś nie styka. Miałem tak w poprzednim aucie. Co do głośników to raczej powinny być śrubki.

Mi ostatnio też coś nie grały przednie głośniki, najpierw prawy później lewy. Okazało się, że przewody od głośników były jakby ciut przykrótkie i bardzo napięte co skutkowało tym, że wtyczki nie wchodziły dobrze na głośniki. Kupiłem takie przejściówki jak się instaluje np. niefabryczne głośniki i podłączyłem pod ori. Działa do tej pory.
Jeśli chcesz majstrować przy głośnikach to bez wiercenia sie chyba nie obejdzie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car audio ,GPS, CB, Antyradary”