Marcin19880405 wyjaśnienie

Awatar użytkownika
RIPPER
Administrator
Posty: 6836
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 11:03
Model: V40
Silnik: 1.9 T4
moc: 200+
Rocznik: 1997
wiek: 37
Skąd jesteś?: Krakow
imię: Wojtek
Lokalizacja: Kraków

Marcin19880405 wyjaśnienie

Post autor: RIPPER » 23 sty 2015, o 22:39

Zacznę troszkę o historii
Powołując do życia to forum z Dominikiem mieliśmy na celu stworzenie środowiska przyjaźni i zaufania dobrej zabawy .
Odchodząc jak najbardziej od restrykcyjnych wymogów regulaminowych dotyczących choćby przestrzegania tematu przewodniego w danym wątku .
Tworząc forum podstawą miała być równość wszystkich użytkowników nikt nie może traktować swojej funkcji jako władza absolutna i abonament na racje .
U podstaw równości użytkowników leży też zasada dostępu do wiedzy i do wiedzy bardziej ciekawej lub zaawansowanej i tu dostęp był i będzie ograniczony dla ludzi którzy z nami są i będą . a nie dla przelotnych to oczywiście turyści a użytkownicy

Podstawą też tego forum miał być szacunek do poszczególnego użytkownika wiec w ostatnim punkcie regulaminu mamy info o składaniu reklamacji na działanie moderatorów . czyli możliwość odwołania się od np ostrzeżenia . Wiadomo że za proste ewidentne przewinienia Moderatorzy są zobowiązani do wystawiania ustrzeżeń czy zamykaniu tematów kasowaniu postów itp . Ale w przypadku bardziej skomplikowanych sytuacji zawsze następuje wewnętrzna konsultacja nigdy poważne sytuacje nie są decyzją jednej osoby.

Na początku działalności forum zaprosiliśmy do współpracy pewną osobę mającą wiedzę i doświadczenie ale po paru chwilach okazało się że zupełnie nie akceptuje naszej wizji wymeldowując się z forum zrobił straszny syf niszcząc sporo tematów . Robiąc sabotaż .,

Zaufaliśmy osobie która miała nam pomóc a wyrządziła więcej szkód jak pożytku choć może nie do końca . To już do każdej następnej osoby podchodziliśmy już z lekkim dystansem . Na szczęście potem trafiali się bardzo fajni ludzie którzy są współtwórcami obecnego forum większość już nie ma niebieskiego koloru ...

W duchu zaufania powstała spora gromada ludzi mająca większy lub mniejszy kontakt ze sobą ale i też wykraczając poza obszar klawiatury powstało zaufanie

I teraz do rzeczy ...

Pojawił się Marcin19880405 mający problemy na początku ale dłubący przy aucie modyfikujący zyskał szybko nasze zaufanie kontakt telefoniczny gadanie itp ....

Oczywiście wiedzieliśmy że jest też na forum z takim samym modelem w nazwie , nie jest to przeszkoda ani automatyczny ban czy coś w tym stylu
Praktycznie to wiele osób tam ma lub miało konta ,

Pisał u nas doradzał itp ,

Ale , w duchu rozwijania naszego " forum " zabiegamy o wszelkie instrukcje modyfikacji napraw konserwacji czy innych by ściągać nowych użytkowników
Marcin19880405ma odmienne podejście chce mieć całą wiedzę dla siebie a właściwie chce ją mieć dla ograniczonej grupy

...............................................................................................................................................................................................................................
Odbijając do początku tego wątku odebrałem 3 telefon od Marcin19880405 pytając go co było początkiem tej sytuacji
Wczoraj nie był mi wstanie jednoznacznie odpowiedzieć dlaczego spytał na SB o kasacje konta

Dziś odpowiedział jednoznacznie że chciał skasować konto łącznie z wszystkimi swoimi postami


Czyli definitywnie zatrzeć ślady swojej obecności na naszym forum !!!!!!!!!!!!!!!!!!


Po cichu po tajemnicy

Najlepsze jest to że takiej informacji czy też decyzji o kasacji można wymagać jedynie od ADMINISTRATORA !!!
Wybrał SB Biały niebieski czy nawet Pomarańczowy nie ma takiej władzy ....

Podsumowując to ja dalej nie wiem na co Marcin19880405 liczy , mimo że prosi o usunięcie konta .

Na pytanie o powód usunięcia konta odpowiadał mgliście że z v40 zrobił już wszystko i chce sprzedać i dlatego nie widzi sensu być na forum ...BZDURA ...
Na pytanie czy po zakupie innego auta wymelduje się Z grupy turbo petrol odpowiada że Nie !!!!

Na pytanie że jednak Ci lepiej na V 4 0 p l w grupie TPB .. odpowiada że tak .....

Sytuacja jest jak dla mnie jasna i klarowna

Ten forumowicz nas zdradził i tyle a może nie tyle zdradził co olał wiec należy mu się to samo

Być może tego nie rozumie i jestem wstanie to zaakceptować po rozmowach tel , że tak jest ale fakt jest faktem

Do tego są też jego zachowania

Brak pomocy w budowaniu forum czyli sporo dłubał nie zrobił fotek co i jak

umieszczenie wykresu z hamowni a potem szybka kasacja ..

usunięcie sygnaturki z opisem modyfikacji które zrobił i przysłał dowody że ma

a na koniec usuwanie swoich danych by go nikt nie powiązał ...

Jak dla mnie sytuacja jasna na początku miałem wątpliwości wiec mu dałem szansę ale odpowiedział mi na pytania ,


Tak czy inaczej chcę uczulić każdego użytkownika że banowanie użytkowników nie przychodzi nam z łatwością i głupa wymówką .
Jeśli był by to normalny użytkownik proszący o kasacje konta pewnie by nie zobaczył pewnych słów na SB ,,,,

Ale niestety jesteśmy ludźmi i rządzą nami proste uczucia .

W tym przypadku użytkownika o podanym nicku odsyłamy do "tak zwanej konkurencji " choć myślę że czas wojen podjazdowych już minął ....


Myślę że też większość miała niedosyt odpowiedzi wiec proszę ..
Pozdrawiam
Pomiary AFR i strojenie LPG z AFR-Strojenie LPG i inne porady
V40-1.9 T4 -wałki z 2.0 N/A-Filtr 1000ccm-Down pipe 3 cale-CAT-magnaflow-pompa -hamulcowa 1 cal -Xenon 6000 K

Awatar użytkownika
Extradd
Administrator
Posty: 5489
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 19:36
Model: 1.9T
Silnik: B4194T
moc: 224KM
Rocznik: 1999
wiek: 7
Skąd jesteś?: Poland
imię: DD
Kontakt:

Re: Marcin19880405 wyjaśnienie

Post autor: Extradd » 23 sty 2015, o 22:55

Zaufanie raz się ofiarowuje. Dla mnie on już nie istnieje i koniec tematu. Co do kasowania postów czy konta to nie ma żadnej mowy, regulamin pkt 11 mówi jasno. I jeszcze ostrzegam też innych którzy szybko i tanio chcą nabić postów by zdobyć np. program od banana jak to zrobił ostatnio jeden zawodnik, mam nadzieje że taranek zrozumiał swój błąd.
Obrazek

Polub nas na facebooku- Forum Volvo S40 V40 i pokrewnych

Dołącz do nas na Motostat.pl oraz na Google+

Awatar użytkownika
grzesiekosmos
PoTurbowany
Posty: 576
Rejestracja: 11 cze 2013, o 23:34
Model: S40II / S40II / 440
Silnik: 1.6D R / 2.0D
moc: 430 / 165
Rocznik: 0
wiek: 30
Skąd jesteś?: Warszawa
imię: Grzesiek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marcin19880405 wyjaśnienie

Post autor: grzesiekosmos » 23 sty 2015, o 23:52

Ja trochę już nie ogarniam tego wszystkiego... :o
Obrazek

Awatar użytkownika
RIPPER
Administrator
Posty: 6836
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 11:03
Model: V40
Silnik: 1.9 T4
moc: 200+
Rocznik: 1997
wiek: 37
Skąd jesteś?: Krakow
imię: Wojtek
Lokalizacja: Kraków

Re: Marcin19880405 wyjaśnienie

Post autor: RIPPER » 24 sty 2015, o 00:05

Podstawą będzie że zawsze wyjaśnimy sytuacje i by Ci co nie wiedzieli co i jak mieli obraz jak to wyglądało
Pomiary AFR i strojenie LPG z AFR-Strojenie LPG i inne porady
V40-1.9 T4 -wałki z 2.0 N/A-Filtr 1000ccm-Down pipe 3 cale-CAT-magnaflow-pompa -hamulcowa 1 cal -Xenon 6000 K

Awatar użytkownika
Yaro
Moderator
Posty: 8329
Rejestracja: 8 paź 2014, o 21:59
Model: C30/V40
Silnik: D4164T/B5254T12
moc: 109/254
Rocznik: 2013
wiek: 38
Skąd jesteś?: NowaPogorzel
imię: Piotrek

Re: Marcin19880405 wyjaśnienie

Post autor: Yaro » 24 sty 2015, o 00:16

grzesiekosmos, A co tu nie ogarniać??? Sorry że może się niepotrzebnie wtrącam w ten wątek bo jestem za krótko na forum ale z tej perspektywy czasowej widać kto stara się i chce (z mniejszym lub większym skutkiem) wnieść coś dobrego od siebie a kto korzysta z forum jak pasożyt z dawcy. Gość nabruździł i nie potrafi odejść z honorem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

sikor8
Volvo Fan
Posty: 994
Rejestracja: 2 lut 2014, o 18:47
Model: V40
Silnik: 1.9DI (D4192T2)
moc: 95KM (70KW)
Rocznik: 1999
wiek: 23
Skąd jesteś?: Tsp/Lbn
imię: Grzesiek

Re: Marcin19880405 wyjaśnienie

Post autor: sikor8 » 24 sty 2015, o 00:38

Obrazek


Trzeba uważać na takie PIJAWY :killer: :lubudubu
Obrazek
Obrazek

Zapraszam do mojej galerii!Obrazek

_________________
MODY:
- Egr OFF
W planach:
- Wtryski AFN
- MBC
- Wycięcie kata

Awatar użytkownika
łosiu92
PoTurbowany
Posty: 917
Rejestracja: 2 maja 2013, o 14:42
Model: V40
Silnik: B4194T
Rocznik: 1998
Skąd jesteś?: Łódź
imię: Adam

Re: Marcin19880405 wyjaśnienie

Post autor: łosiu92 » 24 sty 2015, o 00:43

A ja troche obserwowałem nasze forum i drugie, to jak dla mnie marcin zakładał te same postu u Nas i na v40.pyly co mnie troche dziwiło, ale pomyślałem, że nie moja sprawa... a teraz okazuje się, że wszyscy będący również na v40.pyly i tu są osądzani o kopiowanie ich postów/tematów. Ja osobiście zostałem usunięty na v40.pyly z grupy TPb... Nie mam pojęcia z jakiego powodu, ale jestem w trakcie wyjaśniania... Podsumowując marcin zrobił nie małe zamieszanie, w jakim celu? Nie mam zielonego pojęcia...
Keep Calm and Boost On

Awatar użytkownika
Yaro
Moderator
Posty: 8329
Rejestracja: 8 paź 2014, o 21:59
Model: C30/V40
Silnik: D4164T/B5254T12
moc: 109/254
Rocznik: 2013
wiek: 38
Skąd jesteś?: NowaPogorzel
imię: Piotrek

Re: Marcin19880405 wyjaśnienie

Post autor: Yaro » 24 sty 2015, o 00:56

łosiu92 pisze:Nie mam zielonego pojęcia...
Nie wiem co się dzieje na innych forach bo nie bywam. Bez żadnej wazeliny z czystym sumieniem powiem że tu mi jest ok. A co do zamieszania może komuś przeszkadza że innym wszystko się układa. Zawiść ludzka nie zna granic.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
grzesiekosmos
PoTurbowany
Posty: 576
Rejestracja: 11 cze 2013, o 23:34
Model: S40II / S40II / 440
Silnik: 1.6D R / 2.0D
moc: 430 / 165
Rocznik: 0
wiek: 30
Skąd jesteś?: Warszawa
imię: Grzesiek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marcin19880405 wyjaśnienie

Post autor: grzesiekosmos » 24 sty 2015, o 00:58

Nie ogarniam tego że poleciał z forum to poleciał na h u j drążyć temat od 3 dni tylko o tym na forum a to nie 1 i nie ostatni taki "forumowicz".
Obrazek

Awatar użytkownika
Yaro
Moderator
Posty: 8329
Rejestracja: 8 paź 2014, o 21:59
Model: C30/V40
Silnik: D4164T/B5254T12
moc: 109/254
Rocznik: 2013
wiek: 38
Skąd jesteś?: NowaPogorzel
imię: Piotrek

Re: Marcin19880405 wyjaśnienie

Post autor: Yaro » 24 sty 2015, o 01:01

Taaa. ale niesmak pozostaje.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim i o niczym.”