policja zablokowana przez straz miejska w anglii

Awatar użytkownika
Bognorek
Debeściak
Posty: 494
Rejestracja: 11 mar 2015, o 22:29
Model: v50
Silnik: 2.0 d
moc: 136
Rocznik: 2008
Skąd jesteś?: southampton_GB
imię: zenek

policja zablokowana przez straz miejska w anglii

Post autor: Bognorek » 17 kwie 2015, o 23:11

Obrazek
jak nie patrzeć podwojna linia !!!!!

Awatar użytkownika
Extradd
Administrator
Posty: 5489
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 19:36
Model: 1.9T
Silnik: B4194T
moc: 224KM
Rocznik: 1999
wiek: 7
Skąd jesteś?: Poland
imię: DD
Kontakt:

Re: policja zablokowana przez straz miejska w anglii

Post autor: Extradd » 18 kwie 2015, o 07:14

To tam tez mają straż wiejską? :biggrin:
Obrazek

Polub nas na facebooku- Forum Volvo S40 V40 i pokrewnych

Dołącz do nas na Motostat.pl oraz na Google+

Awatar użytkownika
qdlaty
Moderator
Posty: 9095
Rejestracja: 29 cze 2013, o 20:40
Model: Peugeot 508
Silnik: 2.0 HDI
moc: 180 KM
Rocznik: 2017
wiek: 36
Skąd jesteś?: Siewierz
imię: Mateusz
Lokalizacja: Siewierz

Re: policja zablokowana przez straz miejska w anglii

Post autor: qdlaty » 18 kwie 2015, o 07:19

I swój swojemu :)
Podoba mi sie ten kraj :D
Nadaję z Tapatalka
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Polub nas na facebooku - Forum Volvo S40 V40 i pokrewnych

Awatar użytkownika
Bognorek
Debeściak
Posty: 494
Rejestracja: 11 mar 2015, o 22:29
Model: v50
Silnik: 2.0 d
moc: 136
Rocznik: 2008
Skąd jesteś?: southampton_GB
imię: zenek

Re: policja zablokowana przez straz miejska w anglii

Post autor: Bognorek » 18 kwie 2015, o 13:15

tutaj na ulicach więcej kamer niż policji,jak cos się dzieje to niewiadomo skad masz za plecami 3-radiowozy.koles zjezdzal z promu i na pytanie co ma w aucie powiedział ze narkotyki,wiec auto mu rozkręcili,zostal zanotowany w komputerku i potem na autostradzie zatrzymali go i odciski palcow pobrali.on jako polak czysty ale auto podpadlo.

Awatar użytkownika
Bognorek
Debeściak
Posty: 494
Rejestracja: 11 mar 2015, o 22:29
Model: v50
Silnik: 2.0 d
moc: 136
Rocznik: 2008
Skąd jesteś?: southampton_GB
imię: zenek

Re: policja zablokowana przez straz miejska w anglii

Post autor: Bognorek » 19 kwie 2015, o 01:39

mamy polski sklep.przed sklepem na jezdni jest taka zygzakowata linia,ze nie można wcale tam stawac,no ale polacy staja żeby do sklepu wejść i w ciągu paru minut jest radiowoz albo ekipa z blokada,jakies 40 m dalej na slupie jest kamera......ja kiedyś nie miałem tax-u/podatek drogowy w anglii/i kamerka mnie do domu odprowadzila ,rano miałem wieka reklamę czerwona na cala szybe przednia,koszt reklamy plus blokada kola 260f.ale 100 mi oddali bo w ciągu godziny zaplacilem.zaplacilem tax na poczcie i z tym rachunkiem kase mi oddali.tutaj nie ma kontroli drogowych,stoi radiowoz na poboczu i skanuje numery rejestracyjne ,wychodzi kto nie ma pzu albo taxu,dla takich sa bezlitosni zaraz laweta i parking policyjny platny tak ze auta ida pod mlotek.koles kiedyś po pijaku zaoral rondo do polowyscigaly go 4-ry radiowozy,auto na parking platny tak ze już nie był w stanie wykupić .polska powinna się uczyc co robic z pijanymi szoferami,no i dostal 30 godzin prac społecznych,jak się nie zjawil to do paki.....

Awatar użytkownika
qdlaty
Moderator
Posty: 9095
Rejestracja: 29 cze 2013, o 20:40
Model: Peugeot 508
Silnik: 2.0 HDI
moc: 180 KM
Rocznik: 2017
wiek: 36
Skąd jesteś?: Siewierz
imię: Mateusz
Lokalizacja: Siewierz

Re: policja zablokowana przez straz miejska w anglii

Post autor: qdlaty » 19 kwie 2015, o 08:27

polska i się uczyć :D dobre ten kraj niczego dobrego sie nie nauczy. Każdy kierowca u nas to cwaniak nad cwaniakiem. Nie powiem, też to czasami wykorzystuje :)
W polsce po pierwsze nie ma kasy na system który będzie skanować pojazdy, po drugie trzeba by po raz trzeci wymieniać tablice rejestracyjne żeby mozna bylo jakiś tajny obrazek do skanowania na nich umieścić (ale za to my zapłacimy) :P i wiele wiele innych...
Na winiety sie nie chcieli zgodzić, bo za drogo, lepsze bramki i kolejki na nich. Potem narzekanie, ze nad morze sie jedzie tym godzin, a przecież autostrada jest....
Kończę, bo sie za bardzo nakręcam :P
Nadaję z Tapatalka
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Polub nas na facebooku - Forum Volvo S40 V40 i pokrewnych

Awatar użytkownika
bully
Volvo Fan
Posty: 2058
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 12:42
Model: V40
Silnik: B4184S
moc: 115KM
Rocznik: 1999
wiek: 34
Skąd jesteś?: Gora_Kalwaria
imię: Lukasz
Kontakt:

Re: policja zablokowana przez straz miejska w anglii

Post autor: bully » 19 kwie 2015, o 12:06

qdlaty, wybacz ale...
qdlaty pisze:polska i się uczyć :D dobre ten kraj niczego dobrego sie nie nauczy.
Nie TEN tylko NASZ! Nic się nie zmieni dopuki nie zmienimy się sami, a żeby zmienić Polskę musimy najpierw się z nią zacząć identyfikować by działać dla jej dobra, a nie tylko swojego. Wkurza mnie jak ktoś narzeka na swój kraj jednocześnie nie okazując mu szacunku (choć by pisanie nazwy swojego kraju z welkiej litery)!
qdlaty pisze:W polsce po pierwsze nie ma kasy na system który będzie skanować pojazdy, po drugie trzeba by po raz trzeci wymieniać tablice rejestracyjne żeby mozna bylo jakiś tajny obrazek do skanowania na nich umieścić (ale za to my zapłacimy) :P i wiele wiele innych...
Trudno ma być lepiej to najpierw, musi być trochę gorzej... niestety nasz naród tego nie rozumie, bo mordy w TV obiecują gruszki na wierzbie i że wszystko można dostać za darmo.
qdlaty pisze:Na winiety sie nie chcieli zgodzić, bo za drogo, lepsze bramki i kolejki na nich. Potem narzekanie, ze nad morze sie jedzie tym godzin, a przecież autostrada jest....
Winiety mój drogi jeśli nie pamiętasz miały być nie tylko na autostrady, a jeszcze na ekspresówki i drogi krajowe. Osobiście wolę pomyśleć o której godzinie jechać by nie wpakować się w korki przejerzdzając kilka razy w roku autostradami, niż płacić po raz kolejny podatek drogowy (już raz go płacę w paliwie) - bo do tego sprowadzały się winiety pola.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim i o niczym.”