Nasze pasje, hobby

Awatar użytkownika
Makuś
Turysta
Posty: 25
Rejestracja: 14 gru 2013, o 23:53
Model: V40
Silnik: 1.9 TD
Rocznik: 1998
Skąd jesteś?: Suwałki
imię: Mateusz

Nasze pasje, hobby

Post autor: Makuś » 25 gru 2013, o 20:53

Siema, pomyślałem że może dobrze by było żeby każdy podzielił się swoją pasją, hobby :)
Może ktoś zajmuje się czymś ciekawym, można by było tutaj wrzucać i opisywać swoje zajawki

Awatar użytkownika
Kubysz
Zaawansowany
Posty: 99
Rejestracja: 17 lis 2013, o 05:57
Model: V40
Silnik: 1.8 i
Rocznik: 2000
Skąd jesteś?: Łódź
imię: Jakub

Re: Nasze pasje, hobby

Post autor: Kubysz » 25 gru 2013, o 21:43

To Ja zacznę.
Długi czas pogrywałem w "bitewniaki" czyli gry w których figurkami ,które musimy samemu pomalować, śmigamy po makiecie 2x2 metry , szaleńczo rzucając kostkami w różnych kształtach , sprawdzając czy nasze strzały były celne. Generalnie WarZone i Warhammer Fantsy.
Gry karciane także mnie wągneły Magic The Gathering oraz WarZone karciany. Troche lizołem gier fabularnych. Najnowsza pasja to gra na gitarze , 60W piecyk stoi i czeka na gitarke godną podpięcia (poprzednia złamała gryf wypadając z szafy). Narazie jednak zajmuję się wychowaniem syna który niedługo skończy 3 lata więc pochłania całkowicie mój czas.

Awatar użytkownika
Extradd
Administrator
Posty: 5490
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 19:36
Model: 1.9T
Silnik: B4194T
moc: 224KM
Rocznik: 1999
wiek: 7
Skąd jesteś?: Poland
imię: DD
Kontakt:

Re: Nasze pasje, hobby

Post autor: Extradd » 25 gru 2013, o 22:00

Ja to mam strasznie rozciągnięte hobby :mrgreen:
Lubię gry wideo, gram na PS3, PS Vita i PSP ale głównie w jeden tytuł. Sporo grałem w Wolfensteina w klanie, teraz gram w Battlefielda ale już solo, jak na staruszka biję młodzież dość ostro :killer:
Uwielbiam muzykę i to wręcz w każdym wykonaniu od Pitbulla, Snap, Real McCoy, Guano Apes, Boney M, Marc Bolan, Gary Glitter ... tak więc u mnie leci wszystko :whistle2
Następnie hobby to dłubanie, majsterkowanie, tutaj wszystkiego nauczyłem się sam, jak trzeba rozbiorę silnik i go złożę, pomaluje auto itp
Od ostatnich kilku lat zacząłem uprawiać jazdę na rowerze, bieganie i siłownię.
Ostatnie to chyba najważniejsze .... dzieci ... już starszy syn spuszcza mi baty na PS3 :cool
Obrazek

Polub nas na facebooku- Forum Volvo S40 V40 i pokrewnych

Dołącz do nas na Motostat.pl oraz na Google+

Awatar użytkownika
RIPPER
Administrator
Posty: 6836
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 11:03
Model: V40
Silnik: 1.9 T4
moc: 200+
Rocznik: 1997
wiek: 37
Skąd jesteś?: Krakow
imię: Wojtek
Lokalizacja: Kraków

Re: Nasze pasje, hobby

Post autor: RIPPER » 25 gru 2013, o 23:10

z pierwszych internetowych To Ogame pierwsza 100 tka
Potem to się stało jak uzależnienie Kolega rzucił a ja potem oddałem moje konto komuś .

Zaczynałem od quake 2 na 10 dyskietkach 1/44 konwersowane przez kolegę wersja na salę informatyczną .2 mapy bez tekstur

a wcześniej wędkarstwo od młodego .

Rozkręcanie różnych rzeczy zawsze mnie pociągało i tak mi zostało .

Samochodzik to też ulubiona zabawka jak dla mnie .

ze sportów to Karate przez 7 lat, rower ,troszkę koszykówki co na mój wzrost to nie trafiony pomysł
Pomiary AFR i strojenie LPG z AFR-Strojenie LPG i inne porady
V40-1.9 T4 -wałki z 2.0 N/A-Filtr 1000ccm-Down pipe 3 cale-CAT-magnaflow-pompa -hamulcowa 1 cal -Xenon 6000 K

Awatar użytkownika
Makuś
Turysta
Posty: 25
Rejestracja: 14 gru 2013, o 23:53
Model: V40
Silnik: 1.9 TD
Rocznik: 1998
Skąd jesteś?: Suwałki
imię: Mateusz

Re: Nasze pasje, hobby

Post autor: Makuś » 25 gru 2013, o 23:11

To i ja się pochwalę swoją pasją, a jest nią ćwiczenie na siłowni
trenuję od ponad 2 lat, zaczynając od praktycznie zera no i powoli, konsekwentnie wszystko idzie do przodu :)

Obrazek




poza ćwiczeniem moim hobby jest rysowanie i tatuowanie, rysuję od dziecka a tatuuję od roku (i jeszcze się tego uczę :> )

Obrazek

Awatar użytkownika
sacel666
Volvo Fan
Posty: 973
Rejestracja: 16 wrz 2013, o 18:00
Model: v40
Silnik: 1,9d
Rocznik: 2004
wiek: 0
Skąd jesteś?: radom-kozienice
imię: Marcin
Lokalizacja: Radom Kozienice

Re: Nasze pasje, hobby

Post autor: sacel666 » 26 gru 2013, o 00:05

wędkarstwo:) zasiadka z Federerem na kanale a po za tym modelarstwo i majsterkowanie. ogólnie nie ufam innym wole z robić sam:)) heehhe udzielanie sie społecznie w sumie tez jak nie którzy pewnie zauważyli:))
MYSZATE PĘDZIDEŁKO:)))

WKZ
Wierni Konkretnym Zasadom

Obrazek

Awatar użytkownika
qdlaty
Moderator
Posty: 9095
Rejestracja: 29 cze 2013, o 20:40
Model: Peugeot 508
Silnik: 2.0 HDI
moc: 180 KM
Rocznik: 2017
wiek: 36
Skąd jesteś?: Siewierz
imię: Mateusz
Lokalizacja: Siewierz

Re: Nasze pasje, hobby

Post autor: qdlaty » 27 gru 2013, o 08:31

ale jaja, wczoraj wracając z nart właśnie myślałem o takim temacie :) wracam, a tu już jest :D

u mnie to tak:
- od niedawna zacząłem grać w siatkówkę i w tenisa, na początku nie dla pasji, a dla ruchu i sportu. Teraz jak nie pójdę pograć to czegoś mi brakuje i się wkręciłem :)
- muzyka oj, bez niej nie wyobrażam sobie mojego życia. Zaczęło się od słuchania, a teraz po wieloletnim brzdękaniu w piwnicach i garażach czas pokazać się szerszej publice :) w planach demo i granie dla ludzi. Zacząłem grać na gitarze chyba z 15 lat temu, w miedzy czasie zasiadłem za perkusją i czasami coś plumkałem na basie, ale jednak gitara to najlepsze co może być :) i jest lepsza niż kobieta, bo nigdy Cię nie zdradzi i zawsze zagra jak chcesz :D
- kiedyś modelarstwo, uwielbiam składać i budować różne pierdoły, niestety moja żona jest innego zdania i nie może znieść jak model leży po kilka lat rozpoczęty i sukcesywnie mi je usuwa :/
- zimą to snowboard - własnie wczoraj rozpocząłem sezon :mrgreen:

Poza tym Volvo to moja kolejna pasja, ale to chyba oczywiste :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Polub nas na facebooku - Forum Volvo S40 V40 i pokrewnych

Awatar użytkownika
quartz
Debeściak
Posty: 311
Rejestracja: 4 lut 2014, o 16:20
Model: v40
Silnik: 1,9TD 90 KM
Rocznik: 1997
Skąd jesteś?: Janów Lubelski
imię: Rafal

Re: Nasze pasje, hobby

Post autor: quartz » 24 mar 2014, o 22:41

to ja inaczej - dopiero początek ale gdzieś trza się poreklamować - krótko mówiąc zapraszam wszystkich dla których muzyka to coś więcej niż dźwięki z radia do dłubanai przy aucie. Zwłaszcza tych, którzy szukają czegoś więcej niż zwykła papka dostępna naokoło. Dopiero początek, ale z każdym dniem będzie przybywać

https://www.facebook.com/ksbskd" onclick="window.open(this.href);return false;

Sedox
Fotograf & admin FB
Posty: 1053
Rejestracja: 2 sty 2014, o 15:42
Model: s40
Silnik: B4184S9 BiFuel 122KM
Rocznik: 2002
wiek: 22
Skąd jesteś?: Gdynia
imię: Piotrek

Re: Odp: Nasze pasje, hobby

Post autor: Sedox » 25 mar 2014, o 00:16

quartz pisze:to ja inaczej - dopiero początek ale gdzieś trza się poreklamować - krótko mówiąc zapraszam wszystkich dla których muzyka to coś więcej niż dźwięki z radia do dłubanai przy aucie. Zwłaszcza tych, którzy szukają czegoś więcej niż zwykła papka dostępna naokoło. Dopiero początek, ale z każdym dniem będzie przybywać

https://www.facebook.com/ksbskd" onclick="window.open(this.href);return false;
Ogarniemy fanpejcz

Mogą pasja poza volvo ostatnio stała się fotografia ;-) jak by ktoś chciał mi pomóc się rozwijać na zasadzie TFP zapraszam ;-)

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Seth
Debeściak
Posty: 423
Rejestracja: 26 gru 2013, o 20:56
Model: V40
Silnik: Klekot
moc: 115
Rocznik: 2003
wiek: 13
Skąd jesteś?: Warszawa
imię: Babajaro

Re: Nasze pasje, hobby

Post autor: Seth » 25 mar 2014, o 09:44

Ja gram w league of legends xd kiedy 2 na serwerze nr 3 ogame . A teraz tak tylko jezdze po swiecie i rozprzestrzeniam demokracje

Nadaje z fona, wi€c b£€dy i sk£adnia kuleje ;P

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim i o niczym.”