Polskie absurdy

Awatar użytkownika
cosi
Friend
Posty: 294
Rejestracja: 16 kwie 2013, o 13:59
Model: v70
Silnik: B5202S
moc: 126
Rocznik: 1998
wiek: 37
Skąd jesteś?: Kraków
imię: Tomek
Lokalizacja: Kraków

Re: Polskie absurdy

Post autor: cosi » 13 sty 2014, o 10:54

Dominik pisze:Tomasz ogladnij sobie film Obca to chyba zmienisz zdanie co do tolerancji.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

w każdej społeczności są te ciemne strony czy wg.ciebie "nasza" (bądz wasza) religia jest cacy

religia to przykrywka dla własnych celów ile to razy słyszy się że coś robione jest "w imię boga" ludzie zabijaja lub okaleczaja "w imię boga" bogacą się kosztem innych -póżniej wielcy pobożni w kościele

jaki bóg (jeśli w ogole istnieje) na to pozwala

Awatar użytkownika
qdlaty
Moderator
Posty: 9095
Rejestracja: 29 cze 2013, o 20:40
Model: Peugeot 508
Silnik: 2.0 HDI
moc: 180 KM
Rocznik: 2017
wiek: 36
Skąd jesteś?: Siewierz
imię: Mateusz
Lokalizacja: Siewierz

Re: Polskie absurdy

Post autor: qdlaty » 13 sty 2014, o 17:27

Oj grząski temat, chyba chcecie sie wszyscy pokłócić :)

Kraj mamy jaki mamy, tak nie o taki walczyli nasi przodkowie, ale to my społeczeństwo tak nim kierujemy, kościół juz dawno powinien być odsunięty od polityki, ale póki kurdupel ma coś jeszcze do powiedzenia to mohery będą bronić tej instytucji i nabijać im kieszenie. Brakuje młodych w rządzie, ciezko będzie wszystko odkręcić, ale nie ma rzeczy niemożliwych. Wszyscy niestety tylko gadają, ale nikt palcem nie kiwnie. Źle jest i będzie dopóki ktoś mądry sie za to nie weźmie. Wiec nie ma co narzekać :)

Nadaję z Tapatalk'a
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Polub nas na facebooku - Forum Volvo S40 V40 i pokrewnych

Awatar użytkownika
Extradd
Administrator
Posty: 5489
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 19:36
Model: 1.9T
Silnik: B4194T
moc: 224KM
Rocznik: 1999
wiek: 7
Skąd jesteś?: Poland
imię: DD
Kontakt:

Re: Polskie absurdy

Post autor: Extradd » 13 sty 2014, o 17:52

qdlatyNH pisze:Oj grząski temat, chyba chcecie sie wszyscy pokłócić :)
Żebyś ty posłuchał naszych rozmów :mrgreen: Wisimy na telefonie praktycznie codziennie, z Cosi znamy się od nastoletnich lat i świetnie się rozumiemy :cool
Obrazek

Polub nas na facebooku- Forum Volvo S40 V40 i pokrewnych

Dołącz do nas na Motostat.pl oraz na Google+

Awatar użytkownika
qdlaty
Moderator
Posty: 9095
Rejestracja: 29 cze 2013, o 20:40
Model: Peugeot 508
Silnik: 2.0 HDI
moc: 180 KM
Rocznik: 2017
wiek: 36
Skąd jesteś?: Siewierz
imię: Mateusz
Lokalizacja: Siewierz

Re: Polskie absurdy

Post autor: qdlaty » 13 sty 2014, o 18:37

Żebyś slyszal moje i jednej mojej znajomej jak sie spotkamy przy wódeczce ja anty polak i ona tez anty :) moja żona z jej mężem staraja się ratować sytuacje, ale nie dają rady :)

Nadaję z Tapatalk'a
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Polub nas na facebooku - Forum Volvo S40 V40 i pokrewnych

Awatar użytkownika
Kubysz
Zaawansowany
Posty: 99
Rejestracja: 17 lis 2013, o 05:57
Model: V40
Silnik: 1.8 i
Rocznik: 2000
Skąd jesteś?: Łódź
imię: Jakub

Re: Polskie absurdy

Post autor: Kubysz » 29 sty 2014, o 00:50

Dziś ubezpieczałem auto a że u ubezpieczyciela nie bylo mojego 1.8i 92kw 125 KM to pani wklepała 1.9 T-4 147kw hehe. Teraz jestem zmuszony nalepić sobie łośki i poczuć tę moc :D


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Awatar użytkownika
Extradd
Administrator
Posty: 5489
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 19:36
Model: 1.9T
Silnik: B4194T
moc: 224KM
Rocznik: 1999
wiek: 7
Skąd jesteś?: Poland
imię: DD
Kontakt:

Re: Polskie absurdy

Post autor: Extradd » 29 sty 2014, o 07:06

A ja ostatnio dowiedziałem się żeby zobaczyć ołtarz Wita Stwosza to trzeba kupić bilet wstępu :shock:
Obrazek

Polub nas na facebooku- Forum Volvo S40 V40 i pokrewnych

Dołącz do nas na Motostat.pl oraz na Google+

Awatar użytkownika
qdlaty
Moderator
Posty: 9095
Rejestracja: 29 cze 2013, o 20:40
Model: Peugeot 508
Silnik: 2.0 HDI
moc: 180 KM
Rocznik: 2017
wiek: 36
Skąd jesteś?: Siewierz
imię: Mateusz
Lokalizacja: Siewierz

Re: Polskie absurdy

Post autor: qdlaty » 29 sty 2014, o 10:13

Kubysz pisze:Dziś ubezpieczałem auto a że u ubezpieczyciela nie bylo mojego 1.8i 92kw 125 KM to pani wklepała 1.9 T-4 147kw hehe. Teraz jestem zmuszony nalepić sobie łośki i poczuć tę moc :D


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
a wiesz, że w razie szkody jak trafisz na upierdliwego likwidatora mogą Ci odmówić wypłaty odszkodowania? Ciekawe czy Pani z ubezpieczalni o tym wie i czy w razie czego pokryje koszty naprawy z własnej kieszeni :]

Dane w polisie muszą być identyczne jak dane w dowodzie rejestracyjnym i nawet upierdliwy policjant może się do tego czepić.
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Polub nas na facebooku - Forum Volvo S40 V40 i pokrewnych

Awatar użytkownika
RIPPER
Administrator
Posty: 6836
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 11:03
Model: V40
Silnik: 1.9 T4
moc: 200+
Rocznik: 1997
wiek: 37
Skąd jesteś?: Krakow
imię: Wojtek
Lokalizacja: Kraków

Re: Polskie absurdy

Post autor: RIPPER » 29 sty 2014, o 11:15

Dominik pisze:A ja ostatnio dowiedziałem się żeby zobaczyć ołtarz Wita Stwosza to trzeba kupić bilet wstępu :shock:
To rzadko bywasz w Krakowie krakusie. :laughingneqw:

jak wszędzie wejście do kościoła masz darmowe .

Ale sam widzisz co się dzieje że jakiś matoł zniszczył jakiś obraz w kościele ostatnio .

po zatym kamery ochrona itp koszty renowacji i utrzymania .

Widziałem jak wygląda mniejsza wieża na którą nie ma wycieczek przynajmniej nie było .Dramat

Pogniłe schody brak poręczy itp

a to ze są patologie w kościele to zawsze było i będzie jak w każdej grupie społecznej.

jak ja chodziłem do 2 klasy to religia miała być na plebani bo się księdzu nie chciało do szkoły przyjeżdżać a już wtedy miał malucha i palił cygara ...

A poza tym co to za demokracja gdzie stawia się tęcze

Biedronia wpuszcza przed kamerę jak i Grodzkiego

a koncesji na moherową TV nie ma

ale trzepanie podatków z bidnych rencinek czy emeryturek to jest ok .
Pomiary AFR i strojenie LPG z AFR-Strojenie LPG i inne porady
V40-1.9 T4 -wałki z 2.0 N/A-Filtr 1000ccm-Down pipe 3 cale-CAT-magnaflow-pompa -hamulcowa 1 cal -Xenon 6000 K

Awatar użytkownika
cosi
Friend
Posty: 294
Rejestracja: 16 kwie 2013, o 13:59
Model: v70
Silnik: B5202S
moc: 126
Rocznik: 1998
wiek: 37
Skąd jesteś?: Kraków
imię: Tomek
Lokalizacja: Kraków

Re: Polskie absurdy

Post autor: cosi » 1 lut 2014, o 13:21

Obrazek

-- 1 lut 2014, o 12:31 --

1 % podatku ????


Ja postanowiłem 100% mojego podatku przeznaczyć na mordowanie, gwałty i niszczenie mienia w Iraku, Afganistanie, Kosowie i gdzieś w Afryce. Na fotoradary błyskając mi w oczy kiedy akurat całą uwagę poświęcałem omijaniu kraterów z jakich składają się nasze “drogi” na których łatanie również się złożę. Po za tym % pójdzie na rolników, hutników, kolejarzy, górników… no i oczywiście “naszych” POLITYKÓW którzy ciężko pracują dniami i nocami by to co jeszcze zostało do sprzedania jak najszybciej sprzedać zanim oddadzą “kluczyki i papiery” do państwa Polska biurokracji z Brukseli. A niebawem nie będę miał wyjścia i pewnie złożę się też na zwrot mienia Żydowskiego i Niemieckiego.

Aż się nie chce robić :/

Awatar użytkownika
Extradd
Administrator
Posty: 5489
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 19:36
Model: 1.9T
Silnik: B4194T
moc: 224KM
Rocznik: 1999
wiek: 7
Skąd jesteś?: Poland
imię: DD
Kontakt:

Re: Polskie absurdy

Post autor: Extradd » 15 lut 2014, o 07:49

Teraz to pojechali po bandzie, a dokładnie nasz ukochany ZUS :blabla
Praca ze złamanym palcem? "Justyna może, pan też"

Le­karz orzecz­nik są­dec­kie­go ZUS-u skró­cił cho­ro­bo­we miesz­kań­co­wi No­we­go Sącza, ar­gu­men­tu­jąc, że skoro Ju­sty­na Ko­wal­czyk biega ze zła­ma­ną stopą, to on może pra­co­wać.


Pod ko­niec roku pan Łu­kasz zła­mał palec u nogi i do­stał zwol­nie­nie do 22 lu­te­go. Zo­stał jed­nak we­zwa­ny przed ko­mi­sję le­kar­ską do Za­kła­du Ubez­pie­czeń Spo­łecz­nych i usły­szał, że skoro nasza mi­strzy­ni olim­pij­ska biega ze zła­ma­ną nogą, to on może wró­cić do pracy.

Są­de­cza­nin jest obu­rzo­ny taką ar­gu­men­ta­cją, tym bar­dziej, że ból nogi unie­moż­li­wia mu nor­mal­ne funk­cjo­no­wa­nie. - Cha­rak­ter mojej pracy wy­ma­ga, bym był w ruchu, a z pal­cem, który puch­nie jest to bar­dzo trud­ne - po­wie­dział w roz­mo­wie z "Ra­diem Kra­ków" pan Łu­kasz.

Je­ste­śmy w trak­cie wy­ja­śnia­nia tej spra­wy - mówi rzecz­nicz­ka są­dec­kie­go ZUS-u Anna Miecz­kow­ska, która przy­zna­je, że le­ka­rzo­wi orzecz­ni­ko­wi mogła się udzie­lić at­mos­fe­ra ocze­ki­wa­nia na medal Ju­sty­ny Ko­wal­czyk.

- W związ­ku z za­ist­nia­łą sy­tu­acją głów­ny le­karz-orzecz­nik od­dzia­łu ZUS w Nowym Sączu już pro­wa­dzi po­stę­po­wa­nie w tej spra­wie i le­karz orze­ka­ją­cy rów­nież zło­żył sto­sow­ne wy­ja­śnie­nia - mówi rzecz­nicz­ka są­dec­kie­go ZUS-u. Do­da­je, że le­ka­rzo­wi orzecz­ni­ko­wi przy­po­mnia­no, że pod­czas wy­ko­ny­wa­nia badań po­win­ny być sto­so­wa­ne naj­wyż­sze stan­dar­dy ob­słu­gi pa­cjen­ta.
źródło: http://wiadomosci.onet.pl/krakow/praca- ... -tez/lm4d1" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Polub nas na facebooku- Forum Volvo S40 V40 i pokrewnych

Dołącz do nas na Motostat.pl oraz na Google+

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim i o niczym.”