Witam

Bezapelacyjnie każdy powinien tu coś napisać o sobie
Każdy ma prawo założyć własny temat
Regulamin forum
W tym subforum witamy się z użytkownikami, wymieniamy kurtuazje i rozmaite inne uprzejmości.
NIE ZADAJEMY tutaj pytań technicznych! Do tego służą działy techniczne.
Awatar użytkownika
JaQbus
Posty: 0
Rejestracja: 1 sie 2020, o 10:00
Model: s40
Silnik: B4204s2
moc: 136
Rocznik: 2002
Skąd jesteś?: Kielce
imię: JaQbus

Witam

Post autor: JaQbus » 1 sie 2020, o 10:41

jeżdżę S40 od 4 lat
parametry tu--,
<-------------------'

do tego czasu udawało mi się pokonywać problemy z moim volviaczkiem bez zbytniego angażowania się, m. in. dzięki Waszym filmom na YT . Teraz przyparty do ściany jestem zmuszony do udzielania się, a to będzie trudne z uwagi na to że większość z was jest na wyższym poziomie zaawansowania jeżeli chodzi tajniki naszych cacuszek. no trzeba bedzie pokombinowaś żeby nabić te 20 postów żeby dostać sie do zakazanej biblioteki tajnych manuskryptów które ułatwią mi rozwiązywanie moich problemów bez angażowania w to ASO lub innych mechaników. cenię swój czas i innych a czas to piniądz dlatego proszę o jakiąś konkretna kwotę i nr konta to zapłacę za dostęp do wiedzy spisanej i nie bedę tu ludzi meczył zbednymi wypocinami z mojej strony.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Raptus
Administrator
Posty: 6209
Rejestracja: 15 sie 2013, o 14:21
Model: V40/V70
Silnik: 1.9 T4/2.3 T5
moc: 200/250
Rocznik: 1998
wiek: 42
Skąd jesteś?: Lazy
imię: Rafal

Re: Witam

Post autor: Raptus » 1 sie 2020, o 10:58

JaQbus pisze:
1 sie 2020, o 10:41
cenię swój czas i innych a czas to piniądz dlatego proszę o jakiąś konkretna kwotę i nr konta to zapłacę za dostęp do wiedzy spisanej i nie bedę tu ludzi meczył zbednymi wypocinami z mojej strony.
Z takim podejściem to myślę że szybciej dostaniesz i ZAPŁACISZ za pomoc w ASO niż na forum. :lubudubu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się”