Powitanie

Bezapelacyjnie każdy powinien tu coś napisać o sobie
Każdy ma prawo założyć własny temat
Regulamin forum
W tym subforum witamy się z użytkownikami, wymieniamy kurtuazje i rozmaite inne uprzejmości.
NIE ZADAJEMY tutaj pytań technicznych! Do tego służą działy techniczne.
Awatar użytkownika
urielpp
Posty: 0
Rejestracja: 24 gru 2020, o 10:45
Model: S40
Silnik: 1.8
moc: 115
Rocznik: 1996
Skąd jesteś?: Sieradz
imię: Michal

Powitanie

Post autor: urielpp » 24 gru 2020, o 10:57

Witam.

Od września roku zeszłego posiadam Volvo S40 1996r. Silnik 1.8 115KM. Auto bardzo mnie pozytywnie zaskakuje raz co raz, więc pomyślałem, że przekażę mu więcej miłości niż na początku planowałem. Niestety los i padający marznący deszczyk sprawił, że ostatnio troszkę "popchnałem" jedno Audi i przy poszukiwaniu zderzaka i maski wpadłem na pomysł lekkiego "polepszenia" desing'u mojej S-eczki. Ta droga zaprowadziła mnie na to forum ;) Na razie spędzam czas na podziwianiu Waszych pojazdów i szukaniu inspiracji na przemianę mojego wozu. Liczę na owocną współpracę i miłą atmosferę na forum ;) Od siebie mogę wnieść trochę wiedzy technicznej, jako, że może niekoniecznie sam, ale mam milion znajomych, którzy na autach naprawdę się znają, oraz może jeszcze jakieś nowości pokażę tutaj, może trafi się temat w którym będę mógł się wykazać ;)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie ;)

Awatar użytkownika
Mayrons
Turysta
Posty: 21
Rejestracja: 21 paź 2018, o 00:24
Model: v40
Silnik: 1,9
moc: 115 KM
Rocznik: 2001
wiek: 26
Skąd jesteś?: Sanok
imię: Miroslaw

Re: Powitanie

Post autor: Mayrons » 24 gru 2020, o 11:29

Cześć.
Śmiało pokazuj auto w galerii.
Bardzo oberwało?

Awatar użytkownika
urielpp
Posty: 0
Rejestracja: 24 gru 2020, o 10:45
Model: S40
Silnik: 1.8
moc: 115
Rocznik: 1996
Skąd jesteś?: Sieradz
imię: Michal

Re: Powitanie

Post autor: urielpp » 24 gru 2020, o 11:38

Ogarnę je na spokojnie po nowym roku to na pewno pokaże ;) Może nie jakoś mocno, bo mechanicznie nic się nie stało, kwestia popękanych plastików na zderzaku, maska dostała wicherek w okolicach girlla taki, że nie warto tego klepać, reflektor i w sumie tyle. No i grill - na razie poklejony, potem razem z maską zmieniany. Nie ukrywam, że Volvo ma ze mną ciężko, bo jest to aktualnie dla mnie auto do wszystkiego - dosłownie. Trasowiec, miastowiec, dostawczy, a jak i trzeba terenowy ;) Więc życia lekkiego ze mną nie ma.

Jeszcze niedawno myślałem o przesiadce na jakiegoś SUV'a od Volvo, a ta odstawić w kąt "byle jeździło". Jednak po namyśle i przypomnieniu o tym, że zawsze chciałem mieć coś starszego do odpicowania padła decyzja, że będzie to właśnie s40 ;) Dlatego też szukam właśnie inspiracji. Nie wiem dlaczego, ale te auta bardzo szybko zaskarbia ja sobie serce użytkowników. Odkupiłem je od znajomego, który handluje sobie autami, sam jeździł nią trochę. Po miesiącu patrzę, a u niego na podwórku druga s40 :P Stwierdził, że po prostu musi mieć sztukę dla siebie ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się”