Poliuretan zabawa w tulejki

Nie zaklasyfikowane usterki, problemy
Regulamin forum
Zakładając nowy temat proszę dokładnie opisać auto podając model, rocznik i silnik używając nawiasów [ ]
Format:
[V40 T4 99r] montaż MBC
[S40 B4184S 2003] Wahacze przód
[V40 all] Ogrzewanie tylnej szyby
Awatar użytkownika
krasus
Debeściak
Posty: 116
Rejestracja: 11 wrz 2014, o 10:51
Model: V40
Silnik: T4
moc: ?
Rocznik: 2001
wiek: 34
Skąd jesteś?: Eldz
imię: Kra

Re: Poliuretan zabawa w tulejki

Post autor: krasus » 1 gru 2014, o 11:02

RIPPER pisze:raczej powinno być gdzieś widziałem zestawy to ok 600 zl ale sporo tych gumek było
przeczytałem parę razy i nie skumałem, co miałeś na myśli :)
W każdym razie - jak ktoś gdzieś widział cały komplet od ręki na tył i przód to poproszę o namiar, chętnie kupię. Tyłu raczej w tej chwili nie dorobię, nie mogę sobie pozwolić na ściągnięcie wahaczy z tyłu i czekanie na dorobienie w Olkuszu.
Co do przodu - tuleje wahacza przedniego - zobaczyłem że potrzebują wymiar tulejki - 12mm lub 14mm.
Nie mam możliwości wleźć pod auto z suwmiarką. Wiecie panowie jaka średnica pasuje? Będę wdzięczny,

Awatar użytkownika
krasus
Debeściak
Posty: 116
Rejestracja: 11 wrz 2014, o 10:51
Model: V40
Silnik: T4
moc: ?
Rocznik: 2001
wiek: 34
Skąd jesteś?: Eldz
imię: Kra

Re: Poliuretan zabawa w tulejki

Post autor: krasus » 27 gru 2014, o 00:38

Dobra, skończyło się tak, że wsadziłem poly na przód. Kupiłem wszystko co mieli w Olkuszu. Finalnie nie mam założonych gum stabilizatora, bo stare były ok więc tak zostało. Brałem standardowe twardości. Auto trochę się utwardziło, ale wg mnie jest ok (jeździłem taczkami, więc mocno to subiektywne). Samochód przestał pływać. Wg mnie jest w porządku i uważam, że za tę cenę spoko ale zobaczę ile wytrzymają i jak będzie po zimie.
Na minus - przelew natychmiast, a tydzień czekałem na przesyłkę. Co do wykonania, to podana marka, model etc, niby ok i pasują, ale trzeba było podtoczyć żeby się zmieściły.

sikor8
Volvo Fan
Posty: 994
Rejestracja: 2 lut 2014, o 18:47
Model: V40
Silnik: 1.9DI (D4192T2)
moc: 95KM (70KW)
Rocznik: 1999
wiek: 23
Skąd jesteś?: Tsp/Lbn
imię: Grzesiek

Re: Poliuretan zabawa w tulejki

Post autor: sikor8 » 27 gru 2014, o 02:01

krasus pisze:Dobra, skończyło się tak, że wsadziłem poly na przód. Kupiłem wszystko co mieli w Olkuszu. Finalnie nie mam założonych gum stabilizatora, bo stare były ok więc tak zostało. Brałem standardowe twardości. Auto trochę się utwardziło, ale wg mnie jest ok (jeździłem taczkami, więc mocno to subiektywne). Samochód przestał pływać. Wg mnie jest w porządku i uważam, że za tę cenę spoko ale zobaczę ile wytrzymają i jak będzie po zimie.
Na minus - przelew natychmiast, a tydzień czekałem na przesyłkę. Co do wykonania, to podana marka, model etc, niby ok i pasują, ale trzeba było podtoczyć żeby się zmieściły.

ktore tulejeczki dokladnie zamawiales? i jakie koszta tego wyszly? ;)
Obrazek
Obrazek

Zapraszam do mojej galerii!Obrazek

_________________
MODY:
- Egr OFF
W planach:
- Wtryski AFN
- MBC
- Wycięcie kata

Awatar użytkownika
krasus
Debeściak
Posty: 116
Rejestracja: 11 wrz 2014, o 10:51
Model: V40
Silnik: T4
moc: ?
Rocznik: 2001
wiek: 34
Skąd jesteś?: Eldz
imię: Kra

Re: Poliuretan zabawa w tulejki

Post autor: krasus » 28 gru 2014, o 00:58

na poprzedniej stronie chłopaki dawali linki min do Olkusza - thx kakao :beer:
wziąłem co mieli - w sumie 6 gum ze smarami. wyszło chyba 220 za wszystko.

równocześnie powymieniane drążki z tyłu i wreszcie auto się trzyma, a nasłuchałem się o pływających T4órkach...

Awatar użytkownika
RIPPER
Administrator
Posty: 6836
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 11:03
Model: V40
Silnik: 1.9 T4
moc: 200+
Rocznik: 1997
wiek: 37
Skąd jesteś?: Krakow
imię: Wojtek
Lokalizacja: Kraków

Re: Poliuretan zabawa w tulejki

Post autor: RIPPER » 30 gru 2014, o 13:43

JA myślę o jakiś twardszych sprężynkach i amorach
a przy wielowahaczu to trudo znaleść co jest wyrąbane
Pomiary AFR i strojenie LPG z AFR-Strojenie LPG i inne porady
V40-1.9 T4 -wałki z 2.0 N/A-Filtr 1000ccm-Down pipe 3 cale-CAT-magnaflow-pompa -hamulcowa 1 cal -Xenon 6000 K

ODPOWIEDZ

Wróć do „Różne”