volvo v40] Gumowy dywanik do bagażnika

Wszystko co dotyczy wnętrza auta
Regulamin forum
Zakładając nowy temat proszę dokładnie opisać auto podając model, rocznik używając nawiasów [ ]
Format:[S40 2001] Opada podsufitka
[V40 all] Ogrzewanie tylnej szyby
Awatar użytkownika
krasus
Debeściak
Posty: 116
Rejestracja: 11 wrz 2014, o 10:51
Model: V40
Silnik: T4
moc: ?
Rocznik: 2001
wiek: 34
Skąd jesteś?: Eldz
imię: Kra

Re: volvo v40] Gumowy dywanik do bagażnika

Post autor: krasus » 27 gru 2014, o 00:30

dobra mam oryginał to powiem.
To nie jest miękka guma, sztywne w pytę. Rysuje się etc. Wchodzi na styk i równo dolega w bagażniku. Najchętniej zamieniłbym na wersję beżową pod kolor tapicerki, ale nigdzie nie znalazłem nawet aftermarketów. Nie wiem jak wyglądają te o których piszesz, ale możesz rzucić okiem na mój to mi powiesz jakie różnice. Aha - debile mi to zwinęli do wysyłki i oczywiście się zagniotło na stałe. Wsadzenie trochę naprostowało, ale ślad jest.
Natomiast wiozłem chujinkę i zebrałem po prostu igiełki a nie musiałem wydłubywać ich z tapicerki. Także jestem na tak, choć uważam że przepłciłem :P.
PS
Weź no stary napisz do moda i zmień sobie nicka bo z emo to masz mało wspólnego :omg: , nie bądź partyzant :P :lubudubu

Awatar użytkownika
bigkris
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 21 kwie 2014, o 21:05
Model: V40
Silnik: 1.9 DI
Rocznik: 2001
wiek: 25
Skąd jesteś?: Krzeszowice
imię: Krzysiek
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: volvo v40] Gumowy dywanik do bagażnika

Post autor: bigkris » 27 gru 2014, o 09:18

Ja mam oryginał Volvo i powiem że jak dla mnie to bajka. Jest twardy ale z tego co widzę bardzo wytrzymały. Mankamentem są tylko rogi i wykończenia które są trochę pogniecione, no ale co spodziewać się za 40 czy 50zł :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze”