[V40 1.9TD '97] Problem ze startem silnika.

Wszelkie problemy Elektro-mechanicznej lub elektronicznej
Regulamin forum
Zakładając nowy temat proszę dokładnie opisać auto podając model, rocznik i silnik używając nawiasów [ ]
Format:
[V40 T4 99r] montaż MBC
[S40 B4184S 2003] Wahacze przód
[V40 all] Ogrzewanie tylnej szyby
Awatar użytkownika
SGodzina
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2016, o 10:29
Model: V40
Silnik: 1.9T
moc: 90KM
Rocznik: 1997
Skąd jesteś?: Torun
imię: Sebastian

[V40 1.9TD '97] Problem ze startem silnika.

Post autor: SGodzina » 18 lip 2016, o 15:01

Witam serdecznie,
Mam dość nieciekawy problem ze swoim Volvo. Mianowicie, występuje (tak jak w temacie) problem ze startem silnika gdy silnik już trochę popracuje. Silnik nie chce wystartować w chwilę po wyłączeniu. Słychać wtedy coś w rodzaju załączającego się przekaźnika lub coś w tym guście (nie wiem, nie znam się).
Problem natomiast ustępuje gdy silnik (najprawdopodobniej) trochę się ostudzi. Zazwyczaj po około 15 minutach można ponownie uruchomić silnik bez jakiegokolwiek problemu. Podejrzewam, że coś może być nie tak z rozrusznikiem (ale jak wiadomo nie znam się, ja tu tylko podejrzewam).
Miał już ktoś taki problem? Znalazł ktoś jakieś rozwiązanie?
Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto wesprze mnie dobrą radą. Za wszystkie hejty serdecznie dziękuję (o ile takowe się znajdą), liczę na szybką odpowiedź i wyrozumiałość. :help:


Zamieszczam post w tym dziale gdyż myślę, że jest to problem z elektryką auta. Jeśli się mylę to proszę o przeniesienie i wybaczenie moich grzechów :beg: POZDRAWIAM!

Awatar użytkownika
ELI
Administrator
Posty: 18930
Rejestracja: 29 kwie 2013, o 11:17
Model: v40
Silnik: Napędzany gnojówką
moc: Zajebiście srogo
Rocznik: 1900
wiek: 100
Skąd jesteś?: PLPL
imię: ELI
Kontakt:

Re: [V40 1.9TD '97] Problem ze startem silnika.

Post autor: ELI » 18 lip 2016, o 15:27

W szukajce wpisz
V40 dci problem z rozruchem

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryczne”