Zapotrzebowanie na volvo roboczego...

Pytania i porady przed zakupem samochodu
Awatar użytkownika
ELI
Administrator
Posty: 18930
Rejestracja: 29 kwie 2013, o 11:17
Model: v40
Silnik: Napędzany gnojówką
moc: Zajebiście srogo
Rocznik: 1900
wiek: 100
Skąd jesteś?: PLPL
imię: ELI
Kontakt:

Re: Zapotrzebowanie na volvo roboczego...

Post autor: ELI » 28 gru 2016, o 21:17

w tych rocznikach nawet zadbane v40 td 90KM będzie ok, ale traf na coś zadbanego... będzie ciężko

Awatar użytkownika
Yaro
Moderator
Posty: 8329
Rejestracja: 8 paź 2014, o 21:59
Model: C30/V40
Silnik: D4164T/B5254T12
moc: 109/254
Rocznik: 2013
wiek: 38
Skąd jesteś?: NowaPogorzel
imię: Piotrek

Re: Zapotrzebowanie na volvo roboczego...

Post autor: Yaro » 28 gru 2016, o 21:26

Teraz to praktycznie z każdym egzemplarzem to loteria.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
qdlaty
Moderator
Posty: 9095
Rejestracja: 29 cze 2013, o 20:40
Model: Peugeot 508
Silnik: 2.0 HDI
moc: 180 KM
Rocznik: 2017
wiek: 36
Skąd jesteś?: Siewierz
imię: Mateusz
Lokalizacja: Siewierz

Re: Zapotrzebowanie na volvo roboczego...

Post autor: qdlaty » 28 gru 2016, o 22:04

Borysław pisze:A nie lepiej rozejrzeć się o 740 w dieslu?
Te auta są niezniszczalne.
Niezniszczalne to fakt, ale mnie ta bryła nie kręci. Bardziej 240, ale takiej do pracy szkoda. 850, też mnie jakoś już nie pociąga, chyba żeby to było R, ale takie to raczej na niedzielę bym miał, dlatego jeśli wybór padnie, to skłaniam się ku V40.
Tak ja mówię, ważne jest dla mnie żeby było sprawne mechanicznie, miało najlepiej automatyczną klime i lampy 2xH7. Znalazłem w Katowicach jeden egzemplarz z manualną niestety klimą i może skocze w piątek go zobaczyć.

-- 26 sty 2017, o 09:49 --

oglądając dla turboni Twingo, w tym samym komisie zauważyłem takie oto V40....

https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-v40 ... xtor=SEC-8" onclick="window.open(this.href);return false;

Rdzy nie ma prawie ogóle jeśli chodzi o karoserię, nie wiem co jest pod spodem. Wycieraczki haczą o maskę, bagażnik się nie otwiera, klamki jedne w chormie inne zwykłe, naklejony pasek przez całe auto po bokach, przy czym na jednym błotniku go nie ma...brakło, czy już tak ktoś grzebał...tego nie wiadoma, bo sprzedający tez nie wiele o nim wie. Powiedział mi, że to rok 2000, (w sumie nie dużo się pomylił), historii żadnej do tego auta, zresztą tego się spodziewałem bo takie samo info dostałem odnośnie Twingo... Środek...., półskóry, jasny, piękny i zadbany to on był jak wyjechał z fabryki. Fotele są czarne od brudu, kierownica, deska, wykładziny to samo. Fotel kierowcy, może nie wysiedziany mocno, ale potargany na bokach. Silnika nie odpalałem, bo nie miałem czasu, ani szczególnej ochoty, po tym jak zobaczyłem środek. Generalnie usłyszałem za niego cenę 5000 zł, wczoraj przeglądałem aukcję i znalazłem go za 3500 :omg: Oni sami nie wiedzą co sprzedają. Nie wykluczone, że podjadę do nich jeszcze raz jak już będę na etapie kupna, ale więcej niż 2500 za niego nie dam.
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Polub nas na facebooku - Forum Volvo S40 V40 i pokrewnych

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zanim kupisz Volvo”