VW, zwykły oszust i cwaniak

Awatar użytkownika
bully
Volvo Fan
Posty: 2058
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 12:42
Model: V40
Silnik: B4184S
moc: 115KM
Rocznik: 1999
wiek: 34
Skąd jesteś?: Gora_Kalwaria
imię: Lukasz
Kontakt:

Re: VW, zwykły oszust i cwaniak

Post autor: bully » 28 wrz 2015, o 20:30

NoViK pisze:Słuchaj to może działać w dwie strony. Może kupili truchło z niemiec bo nie mieli czym i jak dojechać bo ubyło kursów? Ja już powiedziałem że może to działać w obie strony.
Może (edytowałem poprzedni post jak pisałeś - sorry), ale niestety to nie powód by hamować rozwój i bezpieczeństwo niestety.

Empatia jest wskazana, ale jej nadmiar szkodzi. Moja empatia kończy się tam, gdzie zaczyna niebezpieczeństwo dla mnie czy moich bliskich.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

NoViK
Moderator
Posty: 5873
Rejestracja: 4 gru 2013, o 18:04
Model: V40/ c70/ V40
Silnik: B4194T/B5254T/B4194T
moc: 200 KM/193KM/200KM
Rocznik: 1999
wiek: 26
Skąd jesteś?: Bialystok
imię: Mariusz

Re: VW, zwykły oszust i cwaniak

Post autor: NoViK » 28 wrz 2015, o 20:37

Tez nie każe nikomu kupować padła bo tylko na takie stać. Można zejść klasę niżej i kupić używane auto ale lepiej utrzymane i nie stwarzajace zagrożenia. Przede wszystkim to my powinniśmy się czuć w samochodzie bezpiecznie i wiedzieć że wyjeżdżając owym samochodem nie stwarzamy niebezpieczeństwa.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Yaro
Moderator
Posty: 8329
Rejestracja: 8 paź 2014, o 21:59
Model: C30/V40
Silnik: D4164T/B5254T12
moc: 109/254
Rocznik: 2013
wiek: 38
Skąd jesteś?: NowaPogorzel
imię: Piotrek

Re: VW, zwykły oszust i cwaniak

Post autor: Yaro » 28 wrz 2015, o 20:50

bully pisze:No tak, tylko co było pierwsze, jajko czy kura? Najpierw ubyło kursów autobusów, a potem ludzie kupili auta? Czy ubyło kursów bo ludzie kupili truchło z Niemiec i nikt nie jeździł autobusem?
Ludzie zaczęli kupować auta bo nie mieli czym dojechać do pracy. Taka jest prawda. Osobiście wziąłem pożyczkę żeby móc dojechać do pracy. Takie są realia. Na linie wszedł prywatny przewoźnik, wyparł PKS i sam później uciekł z trasy bo okazała się mało opłacalna. I nie tylko w mojej okolicy. Więc co jest tutaj jajkiem, a co kurą?

A co do bezpieczeństwa zgodzę się z Tobą. W każdym aucie o to dbam, bo nie podróżuję nim sam, tylko z rodziną.
bully pisze:Bez cienia strachu jechałem w Polskę, na święta pod Szczecin czy śluby znajomych w góry, bo wiedziałem że mnie nie zawiedzie.
Tutaj gratuluję optymizmu. Też tak myślę, ale życie pisze swoje scenariusze i nigdy nie wiadomo czy nie puści np jakiś przewód za 20 zł :lol1:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kącik prasowy”