tak, masz tam śrubki do odkręcenia, pare ruchów i wyjęty\
Znaleziono 29 wyników
- 23 cze 2025, o 17:45
- Forum: Mechaniczne
- Temat: [S40 1.9DC 115km 2000r] Problem ze sprzęgłem/wysprzęglikiem.
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 10586
- 18 kwie 2025, o 23:13
- Forum: Różne
- Temat: [S40 2002] zablokowane lewe tylne drzwi
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 15613
[V40 2001 lift] Zablokowane tylne drzwi
Cześć, tak jak w temacie. Zablokowały mi się z godziny na godzinę tylne lewe drzwi. Nie jestem w stanie ich otworzyć ani z zewnątrz ani od środka. "Dzyngiel" zostaje wciśnięty na maxa i przy pociągnięciu za klamkę o milimetr rusza się w górę. To tyle. Widziałem, że na forum był już taki temat, lecz ...
- 26 mar 2025, o 14:08
- Forum: Mechaniczne
- Temat: [V40 2001 1.8 122km] Miękki pedał sprzęgła i wyciek płynu hamulcowego
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 1372
Re: [V40 2001 1.8 122km] Miękki pedał sprzęgła i wyciek płynu hamulcowego
Problem rozwiązany, pękł przewód od płynu hamulcowego, przez co układ się zapowietrzył.
- 10 mar 2025, o 21:30
- Forum: Mechaniczne
- Temat: [V40 2001 1.8 122km] Miękki pedał sprzęgła i wyciek płynu hamulcowego
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 1372
[V40 2001 1.8 122km] Miękki pedał sprzęgła i wyciek płynu hamulcowego
Cześć Panowie, tak jak w tytule. V40 polift 1.8 122km B+LPG. Dojeżdżałem do ronda i chciałem zredukować na dwójkę, wciskam sprzęgło - zostało w podłodze. No to na pobocze jeszcze na wolnych obrotach, aż po chwili sprzęgło wraca na swoje miejsce, lecz działa ekstremalnie lekko, dosłownie tak, że mały...
- 21 lut 2025, o 21:06
- Forum: Mechaniczne
- Temat: [V40 1.8 2001] wycieraczka pasażera
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 4491
Re: [V40 1.8 2001] wycieraczka pasażera
Witam wszystkich Od tygodnia zostałem szczęśliwym posiadaczem V40 , jednakże zauważyłem że wycieraczka pasażera nie zbiera wody Po głębszej analizie zauważyłem że wycieraczka przy pozycji górnej nie dolega znacznie do szyby (około 5cm) , czy ktoś spotkał się z takim problemem. Proszę o pomoc Cześć,...
- 14 lut 2025, o 18:54
- Forum: Elektryczne
- Temat: [V40 2001 polift] Zepsuta regulacja świateł
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 980
[V40 2001 polift] Zepsuta regulacja świateł
Cześć panowie,
Dziś spotkał mnie taki problem, wsiadam do auta i patrzę że lewy reflektor świeci nisko, no to otwieram maskę w celu regulacji do góry. No i podnosi sie podnosi.... i w końcu przestaje, a kręce cały czas. No i tak się zatrzymał i świeci bardzo nisko. Ma ktoś jakieś porady?
Dziś spotkał mnie taki problem, wsiadam do auta i patrzę że lewy reflektor świeci nisko, no to otwieram maskę w celu regulacji do góry. No i podnosi sie podnosi.... i w końcu przestaje, a kręce cały czas. No i tak się zatrzymał i świeci bardzo nisko. Ma ktoś jakieś porady?
- 12 lut 2025, o 10:10
- Forum: Elektryczne
- Temat: [V40 122km 1.8 2001] Check Engine
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 1495
Re: [V40 122km 1.8 2001] Check Engine
To co może być przyczyną? Jesteśmy w stanie to sprawdzić jakoś bez podpinania kompa?
- 10 lut 2025, o 20:55
- Forum: Elektryczne
- Temat: [V40 122km 1.8 2001] Check Engine
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 1495
- 9 lut 2025, o 23:16
- Forum: Elektryczne
- Temat: [V40 122km 1.8 2001] Check Engine
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 1495
[V40 122km 1.8 2001] Check Engine
Cześć Panowie,
z racji tego, że powoli odświeżam swoją V-ke, chciałbym także usunąć Check engine, wiem że ten błąd może pojawiać się przez instalację gazową, czy jest opcja zlikwidować tego checka?
z racji tego, że powoli odświeżam swoją V-ke, chciałbym także usunąć Check engine, wiem że ten błąd może pojawiać się przez instalację gazową, czy jest opcja zlikwidować tego checka?
- 8 lut 2025, o 22:57
- Forum: Wnętrze
- Temat: [V40 2001 1.8 122km] Wymiana filtra Kabinowego
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 2473
