Znaleziono 13 wyników
- 18 maja 2026, o 23:48
- Forum: Wszelkie problemy innych modeli volvo
- Temat: [s40 2.0 136 KM 1996r.] Jaki Olej ? 15w czy 5 w
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 18408
Re: [s40 2.0 136 KM 1996r.] Jaki Olej ? 15w czy 5 w
Dla potomności Do manewrów zmiany gęstości i ogólnego odsyfienia silnika dobrze jest wlać na tłoki i do silnika płukankę Magiczne płukanki składają się głównie z ksylenu i toluenu, a ten sam skład ma... Rozpuszczalnik uniwersalny 😂 i poważnie działa Ja to robię tak, rozlewam pół litra na cztery gary...
- 18 maja 2026, o 23:32
- Forum: Wnętrze
- Temat: [volvo v40] Odklejająca się podsufitka
- Odpowiedzi: 77
- Odsłony: 85251
Re: [volvo v40] Odklejająca się podsufitka
Może ktoś aktualny klej polecić? Też będę kleił, może coś ciekawego wyszło ostatnio? Myślałem nad tymi klejami w sprayu, nada się to ?
- 18 maja 2026, o 01:40
- Forum: Elektryczne
- Temat: [S/V40 FL] wiązki świec
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 49
[S/V40 FL] wiązki świec
Cześć Reanimuje swojego grata tj v40 FL B4204T3 czyli 2.0t Jakiś czas temu zrobiłem zwarcie i upaliłem sterownik, wszystkiemu winna była pokruszona instalacja na silniku, ta od świec Potrzebuję tą wiązkę wymienić i tu zaczynają się schody. Okazuje się że one raczej w przyrodzie nie występują, szukam...
- 18 maja 2026, o 01:01
- Forum: Przywitaj się
- Temat: Cześć
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 458
Re: Cześć
Brzmi poważnie, ma też jedną zaletę której nie ma mój
Mianowicie jeździ
Mianowicie jeździ
- 18 maja 2026, o 00:57
- Forum: Elektryczne
- Temat: [V40 2.0 T4 2003] Problem z alternatorem
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 8187
Re: [V40 2.0 T4 2003] Problem z alternatorem
Mostek diodowy do przelutowania lub wymiany, miałem kiedyś takie cuda w którymś aucie, jedna z diód nie stykała i alternator ładował w trzy światy
- 7 mar 2026, o 12:08
- Forum: Mechaniczne
- Temat: [Volvo V70 2.5 l 20v] Auto zgasło podczas jazdy
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 426
Re: [Volvo V70 2.5 l 20v] Auto zgasło podczas jazdy
Jeśli zamiast krecenia rozrusznika grzeją się mocno przewody, to albo ma taki opór i go trzyma albo zwarcie, więc póki tam nie zajrzysz to raczej rozrusznikiem nie kręć 
- 28 lut 2026, o 22:12
- Forum: Mechaniczne
- Temat: [V40 1.9T4 1999] Grzeje się tarcza hamulcowa przód.
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 2169
Re: [V40 1.9T4 1999] Grzeje się tarcza hamulcowa przód.
Tak, ja mówiłem o sytuacji kiedy zacisku nie da się zregenerować, mechanizm zawsze można rozebrać i wyczyścić, bądź wymienić 
- 26 lut 2026, o 20:40
- Forum: Mechaniczne
- Temat: [V40 1.9T4 1999] Grzeje się tarcza hamulcowa przód.
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 2169
Re: [V40 1.9T4 1999] Grzeje się tarcza hamulcowa przód.
Przód warto zregenerować, nie jest to trudne, tylny natomiast trzeba sprawdzić czy nie leje z ośki, jeśli tak, nie nadaje się do regeneracji
- 26 lut 2026, o 20:37
- Forum: LPG/CNG
- Temat: (V 40 ,2.0 ,2002) szybko przelacza na lpg
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 6940
Re: (V 40 ,2.0 ,2002) szybko przelacza na lpg
Po co? Odgrzewany kotleta ale dla potomnych można zaznaczyć że szybsze zużycie listwy lpg jest po tym tak marginalne że można śmiało ustawić np 25 stopni
- 26 lut 2026, o 20:34
- Forum: Wnętrze
- Temat: [V40 2001] Nie można (prawie) uruchomić klimatyzacji
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1375
Re: [V40 2001] Nie można (prawie) uruchomić klimatyzacji
A jeśli panel działa w drugą stronę tj. mi się świeci ac od zawsze i nie idzie tego wyłączyć to też wina panela ?
