Czerwony dwa razy , czarny raz
Den Hagg (Holandia) - 1260km
Znaleziono 2629 wyników
- 12 kwie 2026, o 12:09
- Forum: Podróże
- Temat: Podróże Volvo
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 336
- 4 kwie 2026, o 21:26
- Forum: Elektryczne
- Temat: [V40 1.9 DCi 2003r.] nie odpala
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 281
Re: [V40 1.9 DCi 2003r.] nie odpala
to chyba jakieś zwarcie , może jakaś wilgoć
- 3 kwie 2026, o 19:59
- Forum: Elektryczne
- Temat: [V40 1.9 DCi 2003r.] nie odpala
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 281
Re: [V40 1.9 DCi 2003r.] nie odpala
A podpinałeś jakiś interfejs ? ciekawe jakie ma błędy
a alternator ? jak z ładowaniem ?Grazal9991 pisze: ↑2 kwie 2026, o 16:30Dodatkowo nie ma ogrzewania, brak oświetlenia wnętrza, brak nawiewu oraz grzanych siedzeń.
- 3 kwie 2026, o 17:09
- Forum: Elektryczne
- Temat: [V40 1.9 DCi 2003r.] nie odpala
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 281
Re: [V40 1.9 DCi 2003r.] nie odpala
Bezpieczniki sprawdzone ? wszystkie
- 8 lut 2026, o 19:47
- Forum: Elektryczne
- Temat: [V40 B4204T3 163KM FL 2004] brak sygnalu na jedną cewkę
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 194
Re: [V40 B4204T3 163KM FL 2004] brak sygnalu na jedną cewkę
wiązka przepalona. rozkop ją do opornika i tam zrób pomiar 
- 24 gru 2025, o 15:36
- Forum: O wszystkim i o niczym.
- Temat: Życzenia świąteczne i Noworoczne
- Odpowiedzi: 101
- Odsłony: 160197
Re: Życzenia świąteczne i Noworoczne
Dla wszystkich forumowiczów Zdrowych , Spokojnych i Wesołych Świąt :wave: :wave: https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/606006550_3439131276251525_5143333284118402823_n.jpg?stp=dst-jpg_s640x640_tt6&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=2285d6&_nc_ohc=YOFXwe_e4r0Q7kNvwHSRps2&_nc_oc=AdmLW3v-TDwB-...
- 3 mar 2025, o 23:23
- Forum: Mechaniczne
- Temat: (V40 t4 2002r) brak mocy
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 1534
Re: (V40 t4 2002r) brak mocy
może muszla turbiny lub pęknięty kolektor
- 2 mar 2025, o 23:38
- Forum: Mechaniczne
- Temat: (V40 t4 2002r) brak mocy
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 1534
- 1 mar 2025, o 20:42
- Forum: Mechaniczne
- Temat: (V40 t4 2002r) brak mocy
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 1534
Re: (V40 t4 2002r) brak mocy
Może jakaś nieszczelność w dolocie
- 23 lut 2025, o 21:50
- Forum: Elektryczne
- Temat: [V40 przedlift] Brak długich świateł
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1024
Re: [V40 przedlift] Brak długich świateł
a przekaźniki nad nogami ?
