Znaleziono 2629 wyników

autor: Raptus
12 kwie 2026, o 12:09
Forum: Podróże
Temat: Podróże Volvo
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 336

Re: Podróże Volvo

Czerwony dwa razy , czarny raz
Den Hagg (Holandia) - 1260km
autor: Raptus
4 kwie 2026, o 21:26
Forum: Elektryczne
Temat: [V40 1.9 DCi 2003r.] nie odpala
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 281

Re: [V40 1.9 DCi 2003r.] nie odpala

to chyba jakieś zwarcie , może jakaś wilgoć
autor: Raptus
3 kwie 2026, o 19:59
Forum: Elektryczne
Temat: [V40 1.9 DCi 2003r.] nie odpala
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 281

Re: [V40 1.9 DCi 2003r.] nie odpala

A podpinałeś jakiś interfejs ? ciekawe jakie ma błędy
Grazal9991 pisze:
2 kwie 2026, o 16:30
Dodatkowo nie ma ogrzewania, brak oświetlenia wnętrza, brak nawiewu oraz grzanych siedzeń.
a alternator ? jak z ładowaniem ?
autor: Raptus
3 kwie 2026, o 17:09
Forum: Elektryczne
Temat: [V40 1.9 DCi 2003r.] nie odpala
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 281

Re: [V40 1.9 DCi 2003r.] nie odpala

Bezpieczniki sprawdzone ? wszystkie
autor: Raptus
8 lut 2026, o 19:47
Forum: Elektryczne
Temat: [V40 B4204T3 163KM FL 2004] brak sygnalu na jedną cewkę
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 194

Re: [V40 B4204T3 163KM FL 2004] brak sygnalu na jedną cewkę

wiązka przepalona. rozkop ją do opornika i tam zrób pomiar :mrgreen:
autor: Raptus
24 gru 2025, o 15:36
Forum: O wszystkim i o niczym.
Temat: Życzenia świąteczne i Noworoczne
Odpowiedzi: 101
Odsłony: 160197

Re: Życzenia świąteczne i Noworoczne

Dla wszystkich forumowiczów Zdrowych , Spokojnych i Wesołych Świąt :wave: :wave: https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/606006550_3439131276251525_5143333284118402823_n.jpg?stp=dst-jpg_s640x640_tt6&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=2285d6&_nc_ohc=YOFXwe_e4r0Q7kNvwHSRps2&_nc_oc=AdmLW3v-TDwB-...
autor: Raptus
3 mar 2025, o 23:23
Forum: Mechaniczne
Temat: (V40 t4 2002r) brak mocy
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1534

Re: (V40 t4 2002r) brak mocy

może muszla turbiny lub pęknięty kolektor
autor: Raptus
2 mar 2025, o 23:38
Forum: Mechaniczne
Temat: (V40 t4 2002r) brak mocy
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1534

Re: (V40 t4 2002r) brak mocy

Vol12 pisze:
28 lut 2025, o 19:18
Auto pali około litr oleju na 100 km
a co z tym olejem ? znika , przybywa w płynie , wszystko dobrze podłączone (wężyki )
autor: Raptus
1 mar 2025, o 20:42
Forum: Mechaniczne
Temat: (V40 t4 2002r) brak mocy
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1534

Re: (V40 t4 2002r) brak mocy

Może jakaś nieszczelność w dolocie
autor: Raptus
23 lut 2025, o 21:50
Forum: Elektryczne
Temat: [V40 przedlift] Brak długich świateł
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1024

Re: [V40 przedlift] Brak długich świateł

a przekaźniki nad nogami ?

Wyszukiwanie zaawansowane