Wyglada to na uszkodzony moduł cem. Możesz spróbować go wymontować i pogrzać np. suszarką. To czasem pomaga i moduł może na chwilę ożyć.
Spóbuj też wypiąć wtyczki i wyczyścić konektory. Przed wypięciem odłącz akumulator
Znaleziono 24 wyniki
- 2 kwie 2026, o 18:13
- Forum: Elektryczne
- Temat: [V40 1.9 DCi 2003r.] nie odpala
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 281
- 16 mar 2026, o 19:02
- Forum: Elektryczne
- Temat: [V40 2003 1.9tdi] Wymiana żarówek
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 2333
Re: [V40 2003 1.9tdi] Wymiana żarówek
Wymiana żarówki jest bardzo prosta. Zdjejmujesz gumową zaślepkę reflektora, ściskasz i odpinasz drucianą zapinkę i wyjmujesz żarówkę.
- 4 mar 2026, o 20:29
- Forum: Przywitaj się
- Temat: Witam mam problem z moim volvo v70 2.5 benzyna z 1997 r
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 136
Re: Witam mam problem z moim volvo v70 2.5 benzyna z 1997 r
Cześć. Napisz w dziale usterki. Tutaj raczej nikt Ci nie odpisze.
- 27 lut 2026, o 15:25
- Forum: Mechaniczne
- Temat: [V40 1.9T4 1999] Grzeje się tarcza hamulcowa przód.
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 2172
Re: [V40 1.9T4 1999] Grzeje się tarcza hamulcowa przód.
Jak masz z przodu oryginalny zacisk, to warto zrgenerowac. Nie kupuj chinczykow typu maxgear itp. Jeżeli nowy to np. trw, brembo, textar. Z tyłu raczej nie ma sensu sie bawic w regenerację.
- 20 lut 2026, o 21:26
- Forum: Przywitaj się
- Temat: Powitać
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 146
Re: Powitać
Cześć Darek 
- 20 lut 2026, o 21:23
- Forum: Elektryczne
- Temat: [V40 2001 polift] Zepsuta regulacja świateł
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 964
Re: [V40 2001 polift] Zepsuta regulacja świateł
Poszukaj lampy używki i podmień.
- 20 lut 2026, o 21:09
- Forum: Zawieszenie i układ kierowniczy
- Temat: [S40 1.9dc 115km 2002r] wachacze MEYLE HD
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 10708
Re: [S40 1.9dc 115km 2002r] wachacze MEYLE HD
Gumy na stabilizatorze mają dwa lata. Poprzedniej zimy na starych wahaczach nie skrzypiało. Dlatego założyłem, że to tuleje na wahaczach. Dla pewności popsikam te gumy jakimś smarem w sprayu i posłucham czy coś sie zmieniło. Może to jest dobry trop 
- 22 sty 2026, o 20:06
- Forum: O wszystkim i o niczym.
- Temat: Jakie wycieraczki?
- Odpowiedzi: 55
- Odsłony: 75051
Re: Jakie wycieraczki?
Używałem piór wycieraczek różnych firm np. bosch, valeo, alca. Szczerze powiedziawszy, nie zauważylem większych różnic. Wszystkie były do wymiany po ok. 12 miesiącach użytkowania.
- 13 sty 2026, o 22:24
- Forum: Mechaniczne
- Temat: [V40 1.8 1997] Problem z odpaleniem
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 332
Re: [V40 1.8 1997] Problem z odpaleniem
Cześć,
spróbuj na początek sprawdzić najprostsze rzeczy, takie jak przewody zapłowe, świece, cewki, filtr paliwa itp. Jak masz dostęp do kompa, to zobacz jakie się błędy zapisały.
Powodzenia!
spróbuj na początek sprawdzić najprostsze rzeczy, takie jak przewody zapłowe, świece, cewki, filtr paliwa itp. Jak masz dostęp do kompa, to zobacz jakie się błędy zapisały.
Powodzenia!
- 12 sty 2026, o 19:17
- Forum: Różne
- Temat: [v40 1.9 Di 102 KM] Dłużej kręci po nocy
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 859
Re: [v40 1.9 Di 102 KM] Dłużej kręci po nocy
Sprawdź czy świece żarowe są sprawne np. multimetrem
