Znaleziono 24 wyniki

autor: raido
2 kwie 2026, o 18:13
Forum: Elektryczne
Temat: [V40 1.9 DCi 2003r.] nie odpala
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 281

Re: [V40 1.9 DCi 2003r.] nie odpala

Wyglada to na uszkodzony moduł cem. Możesz spróbować go wymontować i pogrzać np. suszarką. To czasem pomaga i moduł może na chwilę ożyć.

Spóbuj też wypiąć wtyczki i wyczyścić konektory. Przed wypięciem odłącz akumulator
autor: raido
16 mar 2026, o 19:02
Forum: Elektryczne
Temat: [V40 2003 1.9tdi] Wymiana żarówek
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 2333

Re: [V40 2003 1.9tdi] Wymiana żarówek

Wymiana żarówki jest bardzo prosta. Zdjejmujesz gumową zaślepkę reflektora, ściskasz i odpinasz drucianą zapinkę i wyjmujesz żarówkę.
autor: raido
4 mar 2026, o 20:29
Forum: Przywitaj się
Temat: Witam mam problem z moim volvo v70 2.5 benzyna z 1997 r
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 136

Re: Witam mam problem z moim volvo v70 2.5 benzyna z 1997 r

Cześć. Napisz w dziale usterki. Tutaj raczej nikt Ci nie odpisze.
autor: raido
27 lut 2026, o 15:25
Forum: Mechaniczne
Temat: [V40 1.9T4 1999] Grzeje się tarcza hamulcowa przód.
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 2172

Re: [V40 1.9T4 1999] Grzeje się tarcza hamulcowa przód.

Jak masz z przodu oryginalny zacisk, to warto zrgenerowac. Nie kupuj chinczykow typu maxgear itp. Jeżeli nowy to np. trw, brembo, textar. Z tyłu raczej nie ma sensu sie bawic w regenerację.
autor: raido
20 lut 2026, o 21:26
Forum: Przywitaj się
Temat: Powitać
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 146

Re: Powitać

Cześć Darek :beer:
autor: raido
20 lut 2026, o 21:23
Forum: Elektryczne
Temat: [V40 2001 polift] Zepsuta regulacja świateł
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 964

Re: [V40 2001 polift] Zepsuta regulacja świateł

Poszukaj lampy używki i podmień.
autor: raido
20 lut 2026, o 21:09
Forum: Zawieszenie i układ kierowniczy
Temat: [S40 1.9dc 115km 2002r] wachacze MEYLE HD
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 10708

Re: [S40 1.9dc 115km 2002r] wachacze MEYLE HD

Gumy na stabilizatorze mają dwa lata. Poprzedniej zimy na starych wahaczach nie skrzypiało. Dlatego założyłem, że to tuleje na wahaczach. Dla pewności popsikam te gumy jakimś smarem w sprayu i posłucham czy coś sie zmieniło. Może to jest dobry trop :-)
autor: raido
22 sty 2026, o 20:06
Forum: O wszystkim i o niczym.
Temat: Jakie wycieraczki?
Odpowiedzi: 55
Odsłony: 75051

Re: Jakie wycieraczki?

Używałem piór wycieraczek różnych firm np. bosch, valeo, alca. Szczerze powiedziawszy, nie zauważylem większych różnic. Wszystkie były do wymiany po ok. 12 miesiącach użytkowania.
autor: raido
13 sty 2026, o 22:24
Forum: Mechaniczne
Temat: [V40 1.8 1997] Problem z odpaleniem
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 332

Re: [V40 1.8 1997] Problem z odpaleniem

Cześć,
spróbuj na początek sprawdzić najprostsze rzeczy, takie jak przewody zapłowe, świece, cewki, filtr paliwa itp. Jak masz dostęp do kompa, to zobacz jakie się błędy zapisały.
Powodzenia!
autor: raido
12 sty 2026, o 19:17
Forum: Różne
Temat: [v40 1.9 Di 102 KM] Dłużej kręci po nocy
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 859

Re: [v40 1.9 Di 102 KM] Dłużej kręci po nocy

Sprawdź czy świece żarowe są sprawne np. multimetrem

Wyszukiwanie zaawansowane