[V40 polift] Koszt nowego błotnika - aż tyle ?

Wszystkie problemy związane z blacharką lakierowaniem itp ..
Regulamin forum
Zakładając nowy temat proszę dokładnie opisać auto podając model, rocznik i silnik używając nawiasów [ ]
Format:
[V40 T4 99r] montaż MBC
[S40 B4184S 2003] Wahacze przód
[V40 all] Ogrzewanie tylnej szyby
Awatar użytkownika
dawid.kisiel
Turysta
Posty: 30
Rejestracja: 16 paź 2020, o 21:14
Model: V40
Silnik: 2.0
moc: 136 KM
Rocznik: 2002
Skąd jesteś?: Podlaskie
imię: Dawid

Re: [V40 polift] Koszt nowego błotnika - aż tyle ?

Post autor: dawid.kisiel » 26 paź 2022, o 16:30

salty88 pisze:
25 paź 2022, o 10:20
dawid.kisiel pisze:
18 kwie 2022, o 18:55
Mógłbyś znaleźć oryginalne błotniki w dobrym stanie, tylko wiadomo.. Trzeba szukać i nie wiadomo czy znajdziesz bez rdzy.
Sam zdjąłem ostatnio błotnik z V40 2000r i zdziwiłem się, że praktycznie bez rdzy na dole. Ale mnóstwo widzę też takich z dziurami

PS. Jakby ktoś szukał prawego poliftowego błotnika 332-22 to mam 😉
Jeśli można fotkę czy nie zjedzony, to chętnie :)
Osobiście szukam teraz kompletu obu błotników, kolor nie robi wielkiej różnicy, bo faktycznie ciężko znaleźć coś nie zjedzonego. Nawet zaczynam rozmyślać nad infuzją włókna węglowego w żywicy. Zrobić sobie odlew i produkować własny błotnik :D tylko do tego też potrzebne zdrowe części, aby wyszedł odlew. Znowu błędne kolo się zamyka, bo skąd :D
Już się sprzedał

Awatar użytkownika
Radhezz
Turysta
Posty: 46
Rejestracja: 26 kwie 2020, o 11:26
Model: V40 T4
Silnik: 2.0T
moc: 200KM
Rocznik: 2001
Skąd jesteś?: Opole
imię: Radek

Re: [V40 polift] Koszt nowego błotnika - aż tyle ?

Post autor: Radhezz » 28 wrz 2023, o 22:10

A ja tak wyskoczę nieco jak królik z kapelusza... Z racji tego że mam kilka aut, w tym Peugeota 206, to jestem na różnych forach... ostatnio na forum/grupie 206 jeden z użytkowników wyskoczył z propozycją zamówienia kompozytowych błotników i masek... Im tam chodziło o odelżenie auta do sportu, ale z oczywistych względów pojawiła się myśl, że no takie błotniki nie zardzewieją nigdy. Gdyby się udało zebrać odpowiednią liczbę chętnych, to za dwa błotniki do 206 cena miała być 600zł. Szczerze mówiąc brzmi to kusząco przy tych cenach błotników z cienkiej i słabo zabezpieczonej blachy...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blacharskie/Lakiernicze”