Strona 3 z 3

Re: V40T4 V70T5 Odczucia, Plany.

: 5 maja 2024, o 13:58
autor: DżekDaniel
Czy jest sens gazować 1.9T ?


Obrazek

Re: V40T4 V70T5 Odczucia, Plany.

: 15 maja 2024, o 16:16
autor: Paczky
Jeżdżę 1.9T,sam zakładałem gaz. Później strojenie z sondą na obwodnicy i śmiga aż miło :lol1: skutków ubocznych nie zauważyłem,