Zwyczajny pomocnik.

Awatar użytkownika
Falconett
Turysta
Posty: 47
Rejestracja: 1 lis 2021, o 13:26
Model: V40
Silnik: 1.8
moc: 122 KM
Rocznik: 2000
Skąd jesteś?: Warszawa
imię: Marcin

Zwyczajny pomocnik.

Post autor: Falconett » 5 lis 2022, o 20:42

Cześć wszystkim.
Niegdyś pomagałem ludziom za darmo, bo byłem bezrobotny, głównie w trakcie leczenia i szukałem w ten sposób poczucia przydatności.
Od tamtej pory mnóstwo się zmieniło, ale pomyślałem, że nawet tutaj mogą być osoby, którym przydała by się nieraz darmowa, pomocna dłoń. Nie mówię tutaj o odwalaniu za kogoś roboty, bo ktoś jest leniwcem, bądź majętną osobą ale dusigroszem, kto nie da złotówki profesjonaliście, byle tylko coś za darmo ugrać.

Jeśli zatem mieli byście jakikolwiek temat, a nie bardzo kogo zapytać o pomoc to jestem do dyspozycji. Co by zbyt kolorowo nie było,
mogę pomóc w czymś zazwyczaj wieczorami (dużo pracuję, więc 2 godziny dyspozycji w tygodniu), sobota wieczór bądź niedziela - można planować coś większego do zrobienia.
Pracuję jako serwisant sprzętu budowlanego (agregaty tynkarskie, kompresory), więc trochę o mechanice wiem, ale bez przesady.
Przy hydraulice mogę trochę pomóc, wspomóc przy naprawie elektroniki (komputery zwłaszcza i drobny sprzęt).
Jeżeli masz kłopot choćby z przemeblowaniem, też mogę się przydać, choć ani duży ani specjalnie silny nie jestem, za to uparty jak skur...
Wystarczy prywatna wiadomość, dogadać szczegóły.
Oczywiście jeżeli nic poza rękami nie będzie potrzeba, nie chcę ani złotówki za pomoc, wystarczy "dzięki". W innych przypadkach, Ty kupujesz to co jest niezbędne, bo nie mam zamiaru brać odpowiedzialności nawet za czyjeś 5zł ale pomoc nadal będzie za darmo.
I tak jak niegdyś pomagałem w podobny sposób, przed wyjściem do domu, zawsze wywalam na wierzch wszystko z kieszeni, żeby nie było, że coś sobie wziąłem na pamiątkę.
I jestem palaczem, więc jeśli nie możesz znieść zapachu fajek to zdecydowanie nie pomogę :)

To tyle, cze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim i o niczym.”