Wycena Volvo V40 T4 "HEICO"

Awatar użytkownika
sadiuk
Posty: 3
Rejestracja: 9 lut 2019, o 19:26
Model: v40
Silnik: B4194T
moc: 200
Rocznik: 1998
Skąd jesteś?: Olszyna
imię: Piotr

Wycena Volvo V40 T4 "HEICO"

Post autor: sadiuk » 17 cze 2022, o 20:20

Witam,prosiłbym o wycene auta w stanie jakim jest...myśle że dział jest dobry bo płakać mi sie chce na myśl o sprzedaży auta,ale no trzeba podjąć jakąś zdroworozsądkową decyzje.
Vołowinka jest z 98r 1.9 T4 i tak no,nie bardzo jeździ.Przez ostatni rok stała głównie w garażu i zrobiła może 1k km przebiegu,
teraz jest pod chmurką z racji przeprowadzki.

...troche kombinowałem z boostem,i padła panewka na 3 czopie wału,~1000km od małego remontu tj.
-planowanie głowicy,nowa uszczelka upg,nowy rozrząd,uszczelniacze zaworowe
-turbo po regeneracji

przez ostatnie 4 lata zamontowane
-Nowy gwint FK Automotive,mega komfortowy+nowe górne mocowania amorków od polifta co by pasował
-przewody w oplocie stalowym Pizza Brake
-zrobiony Short Shifter własnej produkcji na tulejkach miedzianych jako że pracuje na CNC
-zamontowany zegar boost w kratce nawiewu,druk 3D,nakładki na pedały sparco,Gałka Isotta
-Dołożony Blow Off Properfect,manual boost controler
-nowe Heble z przodu,
-wkładka K&N
-Ksenonki,czarne klosze lamp,czarne kierunkowskazy Depo
-Poliuretanowe poduszki na przedniej belce
-Felgi Advan SuperRacing 16'' Opony semislick Fedetal 595 (zrobione nie wiem czy 1000km)
-kute nakrętki JR Ori!
-Przedni grill z lampami do jazdy dziennej + dołożony Ori emblemat HEICO
-Rozpórka kielichów HEICO
-Dokładka przedniego zderzaka HEICO
Z HEICO jest jeszcze końcowy wydech z kwasiaka oraz lusterka.

A teraz wady...Auto nie odpala oczywiście ze wzgledu na zatartą panewke (panewka do wklądu ;) Nie wyciągałem już silnika bo nie wiedziałem co chce od tego auta,a z racji robienia innych projektów,przeprowadzki itp porzuciłem temat.No ale trzeba coś z tym zrobić bo mi szkoda.

Vołovina była zrobiona na ok 250 kunia,dmuchała radośnie 1.5 bara,teraz jest wrócona seria.
Miałem włożone wtryski czerwone siemensa od polifta,pompe Walbro 255,Ostre wałki on 2.0N/A.
Kata nima ,wspawana rura 2,5' i te wszystkie graty oczywiście mam oraz cały dodatkowy silnik 1.9 t4 z przebiegiem 220k
wyciągniety z V40 którego nabyłem na części i porąbałem siekierą.

Oczywiście podsufitka już opadła.

Z autem oddałbym wszystkie cześci które posiadam żeby zamknąć terat.Jest tego masa.
2 głowice,jedna 1.9t4,i 2.0 t4
kompresory klimy,...hmmm czesci z trzech volvo s40/v40,zawieszenia,czesci silnika itp,pół garażu ;p

Blacharka...progi do wymiany,z tylnymi nadkolami jeszcze nie jest tak źle,podłoga cała i zdrowa.

Reasumując tzreba złożyć auto z tych wszystkich gratów i jeździć.
Auto chce i nie chce sprzedać ,to zależy ile bym za niego dostał.
OC i PT oczywiście aktualne.

Proszę znawców o wycene,może oferty kupna? Jeśli zostanie to nie wiem kiedy sie za nie wezme z racji pracy za granicą.
Troche zajeło mi kompletowanie gratów z Heico i żal mi czasu spędzonym przy aucie.No ale...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
sadiuk
Posty: 3
Rejestracja: 9 lut 2019, o 19:26
Model: v40
Silnik: B4194T
moc: 200
Rocznik: 1998
Skąd jesteś?: Olszyna
imię: Piotr

Re: Wycena Volvo V40 T4 "HEICO"

Post autor: sadiuk » 20 cze 2022, o 11:32

A no i w tamtym roku wymieniłem felerną nagrzewnice.Mordor.

Dodam że auto jeśli do sprzedania to w całości ,nie oddaje żadnej części osobno.Pozdrawiam wszystkich mocno zainteresowanych pomocą ;]

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim i o niczym.”