Witam, przypadkowe spotkanie na myjni mnie do Was przyprowadziło

Bezapelacyjnie każdy powinien tu coś napisać o sobie
Każdy ma prawo założyć własny temat
Regulamin forum
W tym subforum witamy się z użytkownikami, wymieniamy kurtuazje i rozmaite inne uprzejmości.
NIE ZADAJEMY tutaj pytań technicznych! Do tego służą działy techniczne.
Awatar użytkownika
JLo
Posty: 0
Rejestracja: 15 wrz 2022, o 22:26
Model: V40
Silnik: 1,9 TDI
moc: 115
Rocznik: 2003
Skąd jesteś?: PoznaN
imię: Jakub

Witam, przypadkowe spotkanie na myjni mnie do Was przyprowadziło

Post autor: JLo » 15 wrz 2022, o 22:37

Witam,

jakiś czas temu odświeżając na myjni swoje volvo spotkałem gościa, który również przyjechał V40-tką. Wymieniliśmy porozumiewawcze spojrzenia, po czym przyszedł się przywitać i zaczął oglądać. Pogadaliśmy trochę o tych samochodach, po czym wspomniał, że jest takie forum... Ostatnio spotkałem kolejnego fana V40tki, kupił ją dosłownie parę lat temu, i po rozmowie z nim przypomniało mi się, że tu działacie. Także jestem, witam wszystkich, rozejrzę się tu trochę :)
A co do autka: jeżdżę V40tką już jakiś czas i szczerze mówiąc gdyby nie wiekowość, naloty rdzy i fakt, że koszty napraw zaczynają mnie powoli przerastać, oraz to, że żona aż tak za nim nie przepada i pyta kiedy kupimy coś nowszego, pewnie jeździł bym nim jeszcze długo długo ;) a tak to powoli zastanawiam się... nad nowszą V60tką pierwszej generacji. moim zdaniem to odpowiednik starej V40tki, gdyż nowa V40tka to raczej hatchback niż porządne kombi, w którym zjeździłem pół europy ;)
tyle o mnie, witajcie :)

Awatar użytkownika
Janek_wro
Administrator
Posty: 1231
Rejestracja: 14 lip 2019, o 14:12
Model: V40
Silnik: B4204S2
moc: 136KM
Rocznik: 2004
wiek: 44
Skąd jesteś?: Wroclaw
imię: Janek

Re: Witam, przypadkowe spotkanie na myjni mnie do Was przyprowadziło

Post autor: Janek_wro » 16 wrz 2022, o 16:53

Witamy :)
pozdrawiam
JD

Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się”