Kolejny zapaleniec V40'stek wita wszystkich

Bezapelacyjnie każdy powinien tu coś napisać o sobie
Każdy ma prawo założyć własny temat
Regulamin forum
W tym subforum witamy się z użytkownikami, wymieniamy kurtuazje i rozmaite inne uprzejmości.
NIE ZADAJEMY tutaj pytań technicznych! Do tego służą działy techniczne.
Awatar użytkownika
danon
Posty: 8
Rejestracja: 12 lis 2020, o 16:23
Model: V40
Silnik: B4204T
moc: 160KM
Rocznik: 1998
Skąd jesteś?: Krakow
imię: Daniel

Kolejny zapaleniec V40'stek wita wszystkich

Post autor: danon » 16 kwie 2021, o 19:45

Witam wszystkich.

Na imię mam Daniel ale wszyscy mówią na mnie "danio". Uwielbiam majsterkować i jeździć autem słuchając muzyki z dobrego car audio . Swoją przygodę z Volvo V40 rozpocząłem ponad 2 lata temu. Wtedy z powodu remontu potrzebowałem zakupić tanie auto z hakiem. Padło na niebieskie Volvo V40 2.0t 160KM z 1999r. W zamyśle miało tylko przeżyć remont i pójść na złom jednak jego niezawodność i przyjemność z jazdy sprawiła że pomimo zakończonego remontu częściej wybierałem jazdę nim niż moim BMW E34 :biggrin: .

Do tego stopnia zakochałem się w V40-stce, że nieco ponad miesiąc temu na moim podwórku zagościła kolejna tania sztuka
czarna 1.9 T4 z 1998r. Początkowo myślałem nad swap’em silnika do niebieskiej V40'stki. Jednak po dogłębnych oględzinach w garażu zdecydowałem się na reanimacje. Dzięki takiemu podejściu mogę na spokojnie przeprowadzać remont czarnej v40'stki. Ciesząc się dalej na co dzień jazdą niebieską v40'stką :biggrin: Plan na czarną strzałę jest ambitny - stworzenie mojej prywatnej "Ulitmate driving machine". Oczywiście cały projekt robiony tak jak najbardziej lubię czyli DIY. Więcej szczegółów i postępy z prac będę wrzucał do galerii którą założę. Z góry dziękuję też za wszelką radę, którą uzyskam od ludzi z tego forum podczas tego procesu :beer:

Awatar użytkownika
Janek_wro
Administrator
Posty: 1231
Rejestracja: 14 lip 2019, o 14:12
Model: V40
Silnik: B4204S2
moc: 136KM
Rocznik: 2004
wiek: 44
Skąd jesteś?: Wroclaw
imię: Janek

Re: Kolejny zapaleniec V40'stek wita wszystkich

Post autor: Janek_wro » 16 kwie 2021, o 21:49

Witamy,

Trzeba pogratulować planów, i zapału. Powodzenia w realizacji życzę. :doping
pozdrawiam
JD

Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się”