Regulamin forum

Korzystanie z forum jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
Awatar użytkownika
Extradd
Administrator
Posty: 5489
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 19:36
Model: 1.9T
Silnik: B4194T
moc: 224KM
Rocznik: 1999
wiek: 7
Skąd jesteś?: Poland
imię: DD
Kontakt:

Regulamin forum

Post autor: Extradd » 8 maja 2013, o 10:45

Regulamin forum
1. Forum udostępnia swoim użytkownikom możliwość bezpłatnego uczestniczenia w Forum w celu wymiany informacji, komentarzy i opinii na różne tematy.
2. Dostęp do Forum posiadają wszyscy użytkownicy, akceptujący i przestrzegający poniższy regulamin. Użytkownik ma prawo do posiadania jednego konta na Forum. Osobom, wobec których zachodzą podejrzenia o posiadanie większej ilości kont, Administrator może je zablokować.
Nowa osoba zwana potocznie turystą ma pewne ograniczenia na forum które z czasem znikną jeżeli tylko taka osoba będzie chciała uczciwie uczestniczyć w życiu forum.
3. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach forum treści sprzecznych z prawem.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszające zasady etykiety, netykiety, atakowanie innych użytkowników forum, obrażanie ich, wzywanie do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc oraz o charakterze nacjonalistycznym.
5. Zabronione jest używanie w dyskusji słów, zwrotów i obrazów powszechnie uznawanych za obraźliwe i wulgarne.
6. Zabronione jest używanie prowokacyjnych, obraźliwych epitetów pod adresem innych użytkowników bądź osób trzecich grozi nieodwołalnym zablokowaniem konta.
7. Ocenę tych treści dokonuje administracja forum.
8. Forum prowadzone jest w języku polskim, publikowane treści winny być poprawnymi z zasadami pisowni, gramatyki i składni języka polskiego.
9. Przy rejestracji i w żadnym innym przypadku nie wymagamy, nie żądamy podania danych osobowych (imienia, nazwiska, imiona rodziców i adresu zamieszkania lub zameldowania itp), nazwa użytkownika oraz adres e-mail nie są danymi osobowymi ( art.6 ust.)
10. Zabronione jest publikowanie danych osobowych osób lub danych mogących doprowadzić do identyfikacji osób, w szczególności takich jak: imię, nazwisko, dane adresowe, numery pesel, NIP, itp., a także numery rejestracyjne pojazdów.
11. Rejestrując się na forum wyrażasz zgodę na pozostawienie własnych postów, konta, zdjęć i innych materiałów (napisanych wiadomości na forum) i nie będziesz żądał ich usunięcia oraz wyrażasz zgodę na ich publikację na Facebooku i Google+.
12. Prezentacja wizerunków osób możliwa jest po uprzednim uzyskaniu ich zgody na publikację, nie dotyczy osób publicznych w rozumieniu prawa polskiego. Wyłączną odpowiedzialność za opublikowanie w/wym ponosi autor postu.
13. Administracja forum zastrzega sobie prawo do usuwania treści, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia regulaminu.
14. Administracja forum może również przekazać pozostające w jej posiadaniu dane osób publikujących na stronach Forum, sądowi, prokuraturze, policji i innym uprawnionym organom państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań. Tym samym administracja nie ponosi odpowiedzialności za naruszenie prawa przez użytkownika forum.
15. Użytkownik jest zobowiązany do przestrzegania przepisów prawa polskiego i jedynie on ponosi odpowiedzialność za umieszczone przez niego treści.
16. Za działalność godzącą w dobre imię Forum i jego społeczności, a także przeciwko użytkownikom Forum grożą sankcje przewidziane niniejszym regulaminem do usunięcia konta włącznie.
17. W przypadku stwierdzenia publikacji materiałów umieszczonych na forum V40.info.pl bez autoryzacji ich właściciela grozi kara usunięcia z forum oraz podjęcia działań przewidzianych w Ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
18. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane fotografie o ile nie naruszają one prawa i nie łamią regulaminu forum.
19. Zamieszczanie na forum fragmentów artykułów prasowych, internetowych oraz obrazów, fotografii itp. możliwe jest jedynie z wyraźnym i czytelnym podaniem źródła zamieszczanego materiału. Niedozwolone jest publikowanie pełnej treści artykułu bez zgody autora lub właściciela praw autorskich, chyba że licencja źródła czy przepisy nadrzędne stanowią inaczej. Dozwolone jest umieszczanie streszczeń artykułów prasowych, internetowych z obligatoryjnym podaniem źródła tekstu oryginalnego w formie ogólnej (tytuł wydawnictwa, nazwa portalu itp.)
20. Wszystkie poglądy prezentowane przez zarejestrowanych uczestników forum łącznie z administracją forum V40.info.pl są ich własnymi opiniami i nie są tożsame ze zdaniem ogółu uczestników forum.
21. Za łamanie regulaminu użytkownik uzyskuje punkty ostrzeżenia, gdy uzyska 10 punkty ostrzeżenia zostaje usunięty z forum. Od tej decyzji nie przysługuje możliwość odwołania. Przy 6 punktach następuje uniemożliwienie pisania na forum. Wartość ostrzeżenia jest subiektywną oceną administratora.
22. Administracja forum może usunąć lub zablokować konto, zablokować pisanie bez podania przyczyn oraz bez wcześniejszych ostrzeżeń, na podstawie działalności użytkownika na forum v40.info.pl
23. Administracja forum może podjąć decyzję o usunięciu konta, załączników, postów dowolnego użytkownika forum, bez podania przyczyn.
24. Administracja forum dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania forum oraz udzieli pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania.
25. Nie udziela się pozwolenia na prowadzenie kampanii politycznych i kampanii ruchów społecznych.
26. Zabrania się publikowania materiałów o treściach faszystowskich oraz innych niezgodnych z artykułem 256 Kodeksu Karnego
27. Wszelkie uwagi odnośnie funkcjonowania forum, regulaminu, układu tematów, grup itp. winny być zgłaszane administratorom za pomocą wiadomości prywatnych lub e-mail lub odpowiedniego działu. Nowi użytkownicy posiadają ograniczenia z dostępem do prywatnych wiadomości, email oraz wyszczególnionych działów.
28. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum przekazów reklamowych, w celach komercyjnych bez zgody i zezwolenia administratorów forum. Zabrania się wykorzystywania kanałów informacyjnych forum, takich jak wiadomości prywatne, posty, e-mail, shoutbox do rozpowszechniania przekazów reklamowych oraz rozsyłania niechcianej korespondencji, spamu.
29. Regulamin powyższy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Administracja forum zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania i ogłoszenia na stronie.
30. Użytkownikowi przysługuje prawo do odwołania się od każdego ostrzeżenia i bana. Odwołanie odbywa się poprzez wysłanie wiadomości na adress
Obrazek

Polub nas na facebooku- Forum Volvo S40 V40 i pokrewnych

Dołącz do nas na Motostat.pl oraz na Google+

ODPOWIEDZ

Wróć do „REGULAMIN FORUM”