[V40, 1r, 2.0T 163KM] Gwałtowny skok obrotów podczas jazdy

Wszelkie problemy z mechaniką
Regulamin forum
Zakładając nowy temat proszę dokładnie opisać auto podając model, rocznik i silnik używając nawiasów [ ]
Format:
[V40 T4 99r] montaż MBC
[S40 B4184S 2003] Wahacze przód
[V40 all] Ogrzewanie tylnej szyby
Awatar użytkownika
Hunk
Posty: 7
Rejestracja: 19 wrz 2021, o 09:05
Model: V40
Silnik: 2.0T
moc: 163 KM
Rocznik: 2001
Skąd jesteś?: Gorzow
imię: Leszek

Re: [V40, 1r, 2.0T 163KM] Gwałtowny skok obrotów podczas jazdy

Post autor: Hunk » 12 paź 2021, o 06:58

Wprowadziłem was w błąd za co przepraszam ogolnie przy volvo nic nie robiłem. Historia kolektora to z audi jeszcze po drodze mialem jeden samochod co oddałem na przeglad do "nowego" warsztatu z 5 gwiazdkowa ocena i koniec końców w dwa lata zrobiłem tysiac km włożyłem kilka tyś i sprzedałem za bezcen.

Tutaj przy zakupie zbiłem cenę na sprzęgło, ale ze nigdy nie miałem auta w którym siadało sprzęgło to nie wiedziałem jak to się objawia.

Volvo ma problem z tym wyciem błąd od katalizator i na wstecznym coś hałasuje, mogło by mniej palić ale to noga ciężka. Powiem że różnie się kończyły naprawy w moim wykonaniu podsufitke czy zamek w stacyjce wymieniłem ale już pompka od spryskiwaczy ciekła. Pod blokiem na parkingu nie najlepiej się robi.
Dodam jeszcze że czytalem temat z olejami i myślę nad tym Millers 5w40.

Jeden problem to jeden temat.
Za chwile cała konwersacja wyląduje w koszu :zomby


Wczoraj wieczorem odebrałem auto po wymianie sprzegła i pierwsza jazda ok. Dzisiaj się przejechałem i słyszę jakiś grzechot.
Stając na jednych światłach obroty zaczęły szaleć.
Jadąc spokojnie słychać delikatnie ale jak dasz mocniej na dwójce to tragedia.
Dzwoniłem do mechanika mówi że we wtorek zobaczy ale chciałbym wiedzieć co to może być zanim on poda swoją diagnozę.
Co myślicie?
Dzięki i pozdrawiam

Zablokowany

Wróć do „Mechaniczne”