wymiana nagrzewnicy

Wszystko co dotyczy wnętrza auta
Regulamin forum
Zakładając nowy temat proszę dokładnie opisać auto podając model, rocznik używając nawiasów [ ]
Format:[S40 2001] Opada podsufitka
[V40 all] Ogrzewanie tylnej szyby
Awatar użytkownika
quartz
Debeściak
Posty: 311
Rejestracja: 4 lut 2014, o 16:20
Model: v40
Silnik: 1,9TD 90 KM
Rocznik: 1997
Skąd jesteś?: Janów Lubelski
imię: Rafal

wymiana nagrzewnicy

Post autor: quartz » 15 lut 2014, o 11:26

moja babka volvianka jest aktualnie pod nożem celem wymiany nagrzewnicy. Opiszę podejście mechaniora do którego trafiła: Auto odstawione we wtorek z poleceniem - rozmontować,wstawić drugą nagrzewnicę, zmontować, oddać, wziąć kasę. Proste? Taki &*@#! Mechanior zarzekał się że góra na wczoraj auto będzie gotowe do odebrania. Wczoraj dzwoni i mówi że wymontował nagrzewnicę, żebym przyszedł ją sobie obejrzeć. Myślę sobie - co tu oglądać, jest do wymiany bo cieknie i to wszystko. Ale gość się upiera. No więc drałuję ze złamaną nogą, boki nagrzewnicy dziurawe jak sito, do wywalenia. Sam mówił wcześniej że części zamówione itp. A wczoraj każe mi samemu zaopatrzyć się w sprawną nagrzewnicę, nową lub używkę, jak chcę. Wściekły jak pies, dzwonię po kolegach, bo w mojej dziurze od ręki nie do zdobycia. Poprzez znajomych udało się znaleźć coś w miarę fajnego. Ale na paczkę będę czekał ze 4 dni. I tu najlepsze - mechanior wyskakuje do mnie z pretensjami, że prze ze mnie stoi z robotą, bo moja babka na warsztacie ze zdemontowaną kierownicą i nawet nie ma jak wyjechać i musi czekać aż mu dostarczę nową nagrzewnicę + montaż potrwa cały dzień.

JAK BY KTOŚ KIEDYŚ ZMAGAŁ SIĘ Z TAKĄ USTERKĄ TO POSTARAM SIĘ POMÓC, ŻEBYŚCIE MOGLI TO ZROBIĆ W MIARĘ WE WŁASNYM ZAKRESIE.

i na koniec apel - NIE WIERZCIE MECHANIKOM!!!!!

Awatar użytkownika
ELI
Administrator
Posty: 18930
Rejestracja: 29 kwie 2013, o 11:17
Model: v40
Silnik: Napędzany gnojówką
moc: Zajebiście srogo
Rocznik: 1900
wiek: 100
Skąd jesteś?: PLPL
imię: ELI
Kontakt:

Re: wymiana nagrzewnicy

Post autor: ELI » 15 lut 2014, o 15:30

pewnie chce cie naciągnąć na kasę za postój auta w warsztacie.... :killer: zaje... specjalista

Awatar użytkownika
szafa231
Turysta
Posty: 21
Rejestracja: 10 lut 2014, o 22:00
Model: v40
Silnik: 1.9
Rocznik: 1999
wiek: 19
Skąd jesteś?: Zelów
imię: Michal

Re: wymiana nagrzewnicy

Post autor: szafa231 » 15 lut 2014, o 19:33

Nie wszyscy mechanicy są tacy niestety zdarzają się i naciągacze dlatego pasowało by mieć kogoś znajomego co ma porządny zakład mechaniki albo kogoś poleconego przez parę osób bo innaczej możemy się przejechać ale tak jest w każdych branżach nie tylko w mechanice

Awatar użytkownika
ELI
Administrator
Posty: 18930
Rejestracja: 29 kwie 2013, o 11:17
Model: v40
Silnik: Napędzany gnojówką
moc: Zajebiście srogo
Rocznik: 1900
wiek: 100
Skąd jesteś?: PLPL
imię: ELI
Kontakt:

Re: wymiana nagrzewnicy

Post autor: ELI » 15 lut 2014, o 19:50

szafa231 pisze:albo kogoś poleconego przez parę osób
nigdy nie polecam mechanika, nawet jak jest znajomym i wiem że u mnie zrobi ok...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze”