Vision 2020, czyli czy już nikt nie zginie w wypadkach?

Awatar użytkownika
Raptus
Administrator
Posty: 6209
Rejestracja: 15 sie 2013, o 14:21
Model: V40/V70
Silnik: 1.9 T4/2.3 T5
moc: 200/250
Rocznik: 1998
wiek: 42
Skąd jesteś?: Lazy
imię: Rafal

Vision 2020, czyli czy już nikt nie zginie w wypadkach?

Post autor: Raptus » 21 paź 2016, o 19:58


Awatar użytkownika
Techniczny
Turysta
Posty: 32
Rejestracja: 22 paź 2016, o 00:04
Model: v40
Silnik: B4204T3
moc: 163
Rocznik: 2001
Skąd jesteś?: Garwolin
imię: Jan

Re: Vision 2020, czyli czy już nikt nie zginie w wypadkach?

Post autor: Techniczny » 30 paź 2016, o 01:13

Wszystko ładnie pięknie ale ostatnio był dosyć głośny wypadek z udziałem volvo xc90 gdzie zginęła 3ka dzieci [*] ale jechały bez fotelików, co z tego że auto będzie super nowe jak będziemy podróżować bez pasów albo dzieci bez fotelików? ja ostatnio kupiłem dla córki fotelik do jazdy tyłem na isofix, bolało trochę te 2 tyś wydanych na wszystko ale za to dziecko jest bezpieczne. W pracy koledzy mówia głupi jesteś ja kupiłem przodem RECARO za 650zł i jest bezpieczny :lubudubu Wiadomo jak każdy miałby nowe auto i bardziej by się przestrzegało przepisów było by duzo mniej ofiar.

W norwegi w 2015 nie zginęło żadne dziecko w wypadku :

https://www.youtube.com/watch?v=k8JchcI3FeE" onclick="window.open(this.href);return false;

huntingspawn
Debeściak
Posty: 468
Rejestracja: 22 wrz 2016, o 16:57
Model: v40
Silnik: 2.0
moc: 140KM
Rocznik: 1996
wiek: 33
Skąd jesteś?: Ostojow
imię: Bartek

Re: Vision 2020, czyli czy już nikt nie zginie w wypadkach?

Post autor: huntingspawn » 1 lis 2016, o 10:35

Techniczny pisze:Wszystko ładnie pięknie ale ostatnio był dosyć głośny wypadek z udziałem volvo xc90 gdzie zginęła 3ka dzieci [*] ale jechały bez fotelików, co z tego że auto będzie super nowe jak będziemy podróżować bez pasów albo dzieci bez fotelików? ja ostatnio kupiłem dla córki fotelik do jazdy tyłem na isofix, bolało trochę te 2 tyś wydanych na wszystko ale za to dziecko jest bezpieczne. W pracy koledzy mówia głupi jesteś ja kupiłem przodem RECARO za 650zł i jest bezpieczny :lubudubu Wiadomo jak każdy miałby nowe auto i bardziej by się przestrzegało przepisów było by duzo mniej ofiar.

W norwegi w 2015 nie zginęło żadne dziecko w wypadku :

https://www.youtube.com/watch?v=k8JchcI3FeE" onclick="window.open(this.href);return false;
To było chyba xc70. Poza tym Volvo zaoferowało zakup wraku po zakończeniu dochodzenia jak również już na etapie śledztwa ponoć przysłali swoich specjalistów.
Co do programu Vision, cóż dopóki w pełni nie wyeliminuje się czynnika ludzkiego to nic z tego nie będzie. Do tego dochodzi infrastruktura drogowa czy ujednolicenie przepisów i znaków drogowych. Kiedyś to pewnie nadejdzie ale raczej nie w 2020.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kącik prasowy”