Re: [S40 1.9dc 115km 2002r] wachacze MEYLE HD
: 26 lut 2026, o 20:32
Od siebie polecę poszukać wahacza firmy kamoka, kiedyś z głupot coś kupiłem bo było tanie, teraz przez wzgląd na tragiczną jakość marek kiedyś uznawanych za wiodące, kładę rzeczy tej firmy i jeszcze bubla nie trafiłem, a prowadzę warsztat i trochę tego było