[S/V40 FL] wiązki świec

Wszelkie problemy Elektro-mechanicznej lub elektronicznej
Regulamin forum
Zakładając nowy temat proszę dokładnie opisać auto podając model, rocznik i silnik używając nawiasów [ ]
Format:
[V40 T4 99r] montaż MBC
[S40 B4184S 2003] Wahacze przód
[V40 all] Ogrzewanie tylnej szyby
Awatar użytkownika
Knefel17
Posty: 17
Rejestracja: 5 wrz 2025, o 16:30
Model: V40
Silnik: B6304T3
moc: 163KM
Rocznik: 2004
Skąd jesteś?: Gorzkowice
imię: Daniel

[S/V40 FL] wiązki świec

Post autor: Knefel17 » 18 maja 2026, o 01:40

Cześć
Reanimuje swojego grata tj v40 FL B4204T3 czyli 2.0t
Jakiś czas temu zrobiłem zwarcie i upaliłem sterownik, wszystkiemu winna była pokruszona instalacja na silniku, ta od świec
Potrzebuję tą wiązkę wymienić i tu zaczynają się schody.
Okazuje się że one raczej w przyrodzie nie występują, szukam więc od innych silników, z tego co już wiem przedlift ma inaczej.
Ktoś wie czy polift, 1.6, 1.8, 2.0 ma taką samą wiązkę cewek która się kończy na grodzi?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryczne”