siema

Bezapelacyjnie każdy powinien tu coś napisać o sobie
Każdy ma prawo założyć własny temat
Regulamin forum
W tym subforum witamy się z użytkownikami, wymieniamy kurtuazje i rozmaite inne uprzejmości.
NIE ZADAJEMY tutaj pytań technicznych! Do tego służą działy techniczne.
Awatar użytkownika
KEMOT71
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2026, o 20:14
Model: v 70
Silnik: b5252s
moc: 144
Rocznik: 1998
Skąd jesteś?: DOLNYSLASK
imię: Tomek

siema

Post autor: KEMOT71 » 26 maja 2026, o 20:22

siema

Awatar użytkownika
KrystianK
Posty: 7
Rejestracja: 26 lip 2020, o 23:10
Model: V40
Silnik: 2,0
moc: 100 kW
Rocznik: 2000
Skąd jesteś?: Rzeszow
imię: Kris

Re: siema

Post autor: KrystianK » wczoraj, o 19:02

Cześć !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się”